Diş Hekimi Cenker Aktaş

5
(8)

Diş Hekimi Cenker Aktaş adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, No:1 D:K:3, 12/1. Sk. D:8, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 40 41

Diş Hekimi Cenker Aktaş Yol Tarifi

Diş Hekimi Cenker Aktaş

Diş Hekimi Cenker Aktaş İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, No:1 D:K:3, 12/1. Sk. D:8, Gaziemir – İzmir olan Diş Hekimi Cenker Aktaş, işletmesine (0232) 251 40 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi Cenker Aktaş ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi Cenker Aktaş yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi Cenker Aktaş hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi Cenker Aktaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi Cenker Aktaş ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi Cenker Aktaş için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi Cenker Aktaş bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi Cenker Aktaş sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

8 thoughts on “Diş Hekimi Cenker Aktaş

  1. Muhteşem bir hekim. 9 Yaşındaki kızım Azra ağlayarak gitti, gülerek çıktı. Cenker bey teşekkür ediyorum.

  2. Bence mükemmel bir doktor, özellikle ilgisi ve sabrı için teşekkür ederim.

  3. Tüm diş hekimleri böyle olsa sanırım insanlarda dişçi korkusu kalmaz.Eli çok hafif ve pratik.Gereksiz git-geller yapmadığı için zamanı değerli olanların tercihi.Ayrıca ücretlendirmede son derece makul.

  4. Dişçi korkumdan dolayı 1 haftadır ağrıyan dişimi çektirmeye gidemiyordum,baktım olacak gibi değil hemen dişçi araştırmaya başladım,buradaki yorumlara bakarak Cenker beyde karar kıldım,çok doğru bir karar vermişim,inanın ne iğneyi ne de çekimini hiç anlamadım,eli çok hafif ve kendisi de çok sevecen ve hastanın ruh halinden anlayan bir hekim ,herkese şiddetle tavsiye ederim,

Comments are closed.