Backlink

5
(7)

Gaziemir.com.tr olarak tanıtım yazısı ve backlink hizmeti sunmaya başladık. Özgün tanıtım yazılarınızı bize göndererek makale içinde 2 adet dofollow backlink yayınlıyoruz. Tanıtım yazılarınızın yayınlanabilmesi için sitenizin ve içeriğinizin legal olması gerekmektedir. +18, kumar, bahis yada diğer yasal olmayan sitelere backlink verilmemektedir.

Sitemizin Ocak 2021 itibari ile aylık ortalama 50.000 sayfa gösterimi bulunmakta olup, tümü doğal Google arama sonuçlarından gelmektedir.

Sitemizde baclink yayınlatmak için;

Özgün makalenizi yazdırıp bize ulaştırmanız,

Anahtar kelime ve site adresini bildirmeniz,

ve 150 TL (Kdv Dahil) backlink yayınlama ücretini aşağıda belirtilen iyzico ödeme linkinden kredi kartı ile ödemeniz gerekmektedir.

Ödemenizi yaptıktan sonra gerekli bilgileri aşağıdaki form ile bize ulaştırabilirsiniz. Kontroller yapılıp onaylanırsa makaleniz yayınlanacaktır.

Backlink Ücreti Ödeme İçin Bu Linke Tıklayınız (İyzico)

backlink

Backlink Faydaları

Var olan web siteniz için backlink almak demek arama motoru için kıymet demektir. Çünkü özellikle Google gibi arama motorları değerli sitelerden verilen linkleri tarar ve o siteye değer vererek sıralamasını yükseltir. Kendi sitenize link almak sizin için oldukça önemlidir. Burada en önemli nokta baclink alınacak olan bağlantı metni olup bunu arama terimi olarak seçmek gerekmektedir. Arama motoru bu bağlantı metni ile verilen linki kayda alır ve o kelimede yükselme sağlanır. Bu yüzden rekabet ettiğiniz kelimelerde baklink almanızda fayda var. Kelime grup varyasyonlarını seçerken mutlaka dikkat etmeniz gereken en önemli nokta üst sıralarda yer almak istediğiniz kelimeleri seçmek ve bu kelimelerden link almaktır. Site yöneticileri ve web sayfası sahipleri özellikle bu konulara dikkat ederek backlink çalışması yapmalıdır. Site içi seo yada site dışı seo için yapılacak backlik çalışmalarında seo uzmanları tarafından yapılan uyarılara dikkat edilmelidir.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Backlink Yorumları

Bir cevap yazın