Gaziemir Sosyete Pazarı

Gaziemir Sosyete Pazarı her cuma günü İzmir Gaziemir ilçesinde Gaziemir semt pazarı yerinde kurulmaktadır. Satışa sunulan ürünler tekstil, giyim, iç giyim, ev tekstili ve benzeri ürünlerdir. Her türlü giyim ve tekstil ürünlerinin bulunduğu Gaziemir sosyete pazarı marka ürünlerin ihraç fazlası mallarının satıldığı bir pazar haline gelmiştir. Gaziemir pazar yerinde cuma günleri kurulan sosyete pazarından eşofman takımı, pantolon, elbise, tunik, tişört, perde, masa örtüsü, koltuk kılıfı, iç çamaşırı, ayakkabı, terlik ve daha birçok tekstil ürününü temin edebilirsiniz. Gaziemir sosyete pazarı satıcılarını sayfamızda derleyip, satılan ürünleri sizlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yakında Gaziemir sosyete pazarı ürünleri Gaziemir dışından da görüp satın alabileceğiniz bir platform olarak hizmet sunacağız. Gaziemir pazar yeri konumunda kurulan sosyete pazarını takip etmek ve ürün satın almak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Gaziemir pazar yeri nerede , Gaziemir semt pazarı hangi gün ve İzmir sosyete pazarı günleri sorularınızın yanıtları burada. İzmirde sosyete pazarı arıyorsanız İzmirin en büyük sosyete pazarına hoşgeldiniz.

Gaziemir Sosyete Pazarı Yol Tarifi

gaziemir sosyete pazarı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

7 thoughts on “Gaziemir Sosyete Pazarı

  1. Gaziemir sosyete giyim ve tekstil pazarı her cuma İzmir Gaziemir ilçesinde Çarşamba semt pazarı yerinde kurulmaktadır. İzmir Gaziemir sosyete pazarı ulaşmak isteyenler otobüs veya dolmuştan Gaziemir Belediyesi önünde inip karşı cadde içinde ilerleyerek Gaziemir sosyete pazarı ve semt pazarına ulaşabilir. Metro ile gelecekler, Gaziemir İzban durağında inip, yolun karşısında Önder caddesi üzerinde biraz yürümesi gerekmektedir.

  2. Gaziemir giyim pazarı cuma günleri merkez pazaryerinde kuruluyor. Çok çeşitli ve ucuz giyim ve tekstil ürünleri bulmak mümkün. sık sık ziyaret ediyoruz. Tanınmış markaların ihracat fazlası ürünlerini de bulabiliyoruz.

  3. Gayet güzel ve büyük bir pazar. Bir hafta bişey olmuyor fazla. Başka bir hafta çeşit çok oluyor. Bir satıcı bir sonraki haftada olmayabiliyor. Biraz tutarsız ama markaların çakmaları falan uygun fiyata bulunuyor. Daha ziyade züccaciye için gidiyorum. Piyasayla arada dağlar kadar fark var. Girişteki teyze ve amcalar çok güzel organik ürünler satıyor. Onlardan alisveris yapmanızı tavsiye ederim. Sürekli anons yapiliyor.hirsizlik vakaları oluyormus.pandemiden dolayı bayağı bir kontrol var.

Bir yanıt yazın