Gaziemir Sosyete Pazarı

4.5
(13)

Gaziemir Sosyete Pazarı her cuma günü İzmir Gaziemir ilçesinde Gaziemir semt pazarı yerinde kurulmaktadır. Satışa sunulan ürünler tekstil, giyim, iç giyim, ev tekstili ve benzeri ürünlerdir. Her türlü giyim ve tekstil ürünlerinin bulunduğu Gaziemir sosyete pazarı marka ürünlerin ihraç fazlası mallarının satıldığı bir pazar haline gelmiştir. Gaziemir pazar yerinde cuma günleri kurulan sosyete pazarından eşofman takımı, pantolon, elbise, tunik, tişört, perde, masa örtüsü, koltuk kılıfı, iç çamaşırı, ayakkabı, terlik ve daha birçok tekstil ürününü temin edebilirsiniz. Gaziemir sosyete pazarı satıcılarını sayfamızda derleyip, satılan ürünleri sizlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yakında Gaziemir sosyete pazarı ürünleri Gaziemir dışından da görüp satın alabileceğiniz bir platform olarak hizmet sunacağız. Gaziemir pazar yeri konumunda kurulan sosyete pazarını takip etmek ve ürün satın almak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Gaziemir pazar yeri nerede , Gaziemir semt pazarı hangi gün ve İzmir sosyete pazarı günleri sorularınızın yanıtları burada. İzmirde sosyete pazarı arıyorsanız İzmirin en büyük sosyete pazarına hoşgeldiniz.

Gaziemir Sosyete Pazarı Yol Tarifi

gaziemir sosyete pazarı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gaziemir Sosyete Pazarı Yorumları

  1. Gaziemir sosyete giyim ve tekstil pazarı her cuma İzmir Gaziemir ilçesinde Çarşamba semt pazarı yerinde kurulmaktadır. İzmir Gaziemir sosyete pazarı ulaşmak isteyenler otobüs veya dolmuştan Gaziemir Belediyesi önünde inip karşı cadde içinde ilerleyerek Gaziemir sosyete pazarı ve semt pazarına ulaşabilir. Metro ile gelecekler, Gaziemir İzban durağında inip, yolun karşısında Önder caddesi üzerinde biraz yürümesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir