İzmir Çeşme Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Çeşme’ ye transfer hizmetleri sunan firmaların adres, telefon, yol tarifi ve yorumlarına ulaşabilirsiniz. Tam donanımlı son model araçlar, deneyimli ve sertifikalı şoförler ile tatil ve iş gezilerinizin keyfini çıkarın.

İzmir Çeşme Transfer Firmaları

havalimani transfer

STS Transfer

STS Filo Kiralama ve Transfer olarak profesyonel rent a car ve havalimanı transfer hizmetleri vermekteyiz….

İncele
mytransfer

Mytransfer

Mytransfer adres, telefon, rezervasyon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Adnan Menderes Havalimanı…

İncele

Çeşme Transfer

İzmir, doğal güzelliklerine eşlik eden sıcak iklimi ve geniş deniz kıyıları ile birlikte pek çok yerli ve yabancı turistin sık sık ziyaret ettiği bir şehirdir. İzmir’in en gözde ilçelerinin başında ise Çeşme yer almaktadır. Bembeyaz kumsallarının ve mavi bayraklı plajlarının yanı sıra yıl boyunca kesintisiz olarak devam eden festivalleri nedeniyle de oldukça yoğun bir ilgi ve talep görmeye devam etmektedir. Zengin tabiatı ve orijinal dokusu ile de her geleni etkisi altına almaktadır. Çoğu kişide tekrar gelmeyi planları arasına ekleyerek Çeşme’den ayrılmaktadır.

İzmir’i ziyarete gelen gerek yerli turistler gerekse de yabancı turistlerin, havaalanına iniş yaptıktan sonra konaklayacakları otellere veya gitmek istedikleri lokasyonlara ulaştırılabilmesi için taksi hizmetlerinin yanı sıra kişilere “İzmir Havalimanı Çeşme Transfer” hizmetleri de sunulmaktadır.

Özellikle son yıllarda taksilere göre daha yoğun bir şekilde talep gören İzmir Çeşme transfer, Çeşme’yi ziyarete gelmiş yerli ve yabancı turistlere pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar en genel anlamda şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Kişilerin havaalanından gitmek istedikleri lokasyonlara daha konforlu araçlarla taşınmasına yardımcı olmaktadır.
  • Havaalanı ve gidilmek istenilen alana kadar olan mesafede taksiye göre daha uygun bir fiyat hizmeti sunmaktadır.
  • Konforlu olduğu kadar güvenli bir taşımacılık hizmeti de sunan Çeşme transfer hizmeti, kişilerin havaalanlarında taksi arama, taksi bekleme gibi sorunlarını da tamamen ortadan kaldırmaktadır.

İzmir Çeşme Transfer Hizmetinden Nasıl Yararlanılır?

Turistlerin en sık ziyaret ettiği tatil merkezlerinden biri olan İzmir’e ulaşımın en kolay havayolları ile sağlanmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezine yaklaşık yarım saatlik bir mesafede bulunmasına karşın havalimanı ile Çeşme arasında yaklaşık olarak 100 kilometrelik bir mesafe bulunmaktadır. Bu mesafenin taksi ile gidilmesi yüksek meblağlara neden olmaktadır.

Ancak bünyelerinde “İzmir Havaalanı Çeşme Transfer” hizmeti sunan firmalar, Çeşme’yi ziyarete gelen pek çok kişiye büyük avantajlar sağlamaktadır. Bünyelerinde bu hizmeti sunan firmalar, Çeşme’yi ziyarete gelen kişileri havaalanlarında karşılayarak gitmek istedikleri lokasyona taşıma fırsatı sunmaktadır.

Çeşme’yi ziyarete gelmek isteyen kişiler, bu hizmetlerden yararlanmak için ilk olarak uçak biletlerinin tarih ve saatlerine göre yetkili firmalar ile online veya telefon görüşmesi gerçekleştirerekrandevu almaları gerekmektedir. Ödeme koşulları, araç özellikleri, transfer hizmeti gibi konular üzerinde firma yetkilisi ile görüşüldükten sonra bu hizmet müşterilere doğrudan ulaştırılmaktadır.

Uçağın rötar yapması gibi durumlarda ise randevu saatinin geçmiş olması bu hizmeti yarıda bırakmamaktadır. Alanında gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kişiler, havaalanlarında müşterilerinin uçuş saatlerini, rötar durumlarını sık sık kontrol ederek, kişilerin havaalanından alınarak gideceğiniz yere ulaşım hizmeti sunmaktadır.

İzmir Çeşme Transfer Fiyatları

Havaalanından Çeşme’ye gidiş süresi yaklaşık olarak 60 ile 75 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Yol bu kadar uzunken havaalanından taksi ile ulaşım sağlanması yüksek meblağlara neden olmaktadır. Ancak transfer hizmeti gerek araç kalitesi, gerek sunduğu ulaşım konforu, gerek yüksek güvenilirlik gerekse de profesyonel şoför aracılığıyla taksiye oranla oldukça uygun bir fiyat aralığı sunmaktadır.

Standart transfer hizmetinin yanı sıra donanımlı araçlarımız ile gerçekleştirilen İzmir Çeşme VIP transfer hizmetiyle de nitelikli transfer hizmetleri sağlanmaktadır. İstenilen alana, istenilen merkeze ve istenilen konaklanacak alana kişileri profesyonel olarak ulaştırılmasını sağlayan bu hizmet, lüks araç ile ulaşım keyfini de müşterilerine sunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile de araç kiralama hizmetlerinde de büyük gelişmeler yaşanmıştır. İlk defa gelen bir kişide pratik bir şekilde gitmek istediği yeri bulabilmektedir. Araçlarda da bulunan modellere bağlı olan ek özellikler ile de araba kullanmak çok daha keyifli bir hale gelmektedir.

İzmir’i Keyifli Gezmenin En Güzel Yolu

Ege’nin incisi olarak da bilinen İzmir’e ilk defa geleceksiniz aklınızda pek çok soru işareti olabilir. Bu soru işaretlerinin başında ise ulaşım gelmektedir. Her köşesinde farklı bir güzellik saklı olan bu şehirde ise Çeşme’nin yeri çok ayrıdır. Sizlerde uçak ile gelmeyi tercih edersiniz İzmir havalimanı Çeşme transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle daha kısa bir süre içerisinde ulaşarak planlarınızı hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Çeşme’nin denizini havasını anlatmaya kelimeler yetmez. Bu hoş ve sıcak yere giderken de keyifli bir kısa yolculukta sizlere tatilin başladığını hissettirir. Güzergah boyunca İzmir’in çeşitli yerlerini görme imkanına da sahip olunduğu için transfer hizmetleri bu yönü ile de dikkat çekmektedir.

İzmir Çeşme transfer dendiği zaman pek çok kişinin aklına shuttle hizmetleri gelmektedir. Aynı güzergah üzerinde olan kişilerin bir araçta toplu olarak gidecekleri yerlere ulaşmasıdır. Tatil, iş ya da başka bir neden ile gelen kişiler için bir seçenek olsa da zamanlama açısından avantaj sunmayabilir. Özellikle de yaz dönemi çok kalabalık olduğu dönemde Çeşme’ye gelmek de zorlaşabilmektedir. Güzergah üzerinde de kişi sayısının fazla olması yolunda uzaması anlamına gelmektedir. Çeşme’nin farklı yerlerine gidilecek olması ya da havaalanına dönerken de diğer hizmetleri araştırmaya öncelik verebilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmetleri

Bir yerden başka bir yere giderken büyük bir kurtarıcı olmaktadır. Sadece günlük hayatta ve iş hayatında değil aynı zamanda da tatilde de büyük bir avantaj sağlamaktadır. Araç kiralama hizmetlerini de tercih ederek İzmir’den Çeşme’ye gelebilirsiniz. Sonrasında da planlarınızı ve rotalarınızı istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

Geleceğiniz grubun kişi sayısına göre uygun aracı rahatlık ile bulabilirsiniz. Dilerseniz 24 saat dilerseniz de haftalık ya da daha uzun bir zaman dilimi için kiralayabilirsiniz. Süreç ise uygun gördüğünüz aracı belirledikten sonra belli tarihler arasında araç için rezervasyon yaptırmalısınız. Sonrasında ise sözleşme imzalanarak bu süre boyunca aracı kullanabilmektesiniz.

Mercedes Marka araba modellerinden diğer markalara kadar seçenek olarak çok fazla olacaktır. Arabanın modeli ve markasına göre de kiralama ücretleri de değişmektedir. Gün sayısı ise en belirgin faktör olmaktadır. Araçların bakımı düzenli olarak yaptırılmasının yanında herhangi bir sorun yaşanması halinde firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Binek araçlar yani arabalar Çeşme Alaçatı arasında da gidebilmeniz için hoş bir seçenektir. Diğer ulaşım yolları ile daha uzun sürmesinin yanında belirli saatlerde olması da planları kısıtlamaktadır. Ancak araç kiralanması halinde bu kısıtlamalar yerini ise özgürlüğe bırakmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Transfer İzmir hizmetlerine duyulan ilgi her geçen gün artmaktadır. Konforlu ve rahat olmasının yanında tatil boyunca da nasıl gideceğiz sorusunun düşünülmesine gerek kalmadığı anlamına gelmektedir. Sunduğumuz hizmetlerde kalite ve güvenden asla taviz vermedik. Müşteri memnuniyetimiz her zaman yüksek olmasını amaçladık. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibimiz sizlerin her zaman yanındadır. Aynı zamanda da sizler ile buluşturduğumuz çözümlerimiz ile de tatilin keyfi çok daha özel ve unutulmaz olmaktadır. Çeşme’deki yapılacak tatil planları yapmaya başlamadan bizim ile iletişime geçin. Hayallerinizi süsleyen tatil için bizlerde sizler için çalışalım. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerde firmamızı tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizler ile de tanışmak ve çözüm üretmeyi çok isteriz. Bunun için yapmanız gereken ise sadece bizim iletişime geçmektir.

İş ve tatil planlarının üstüne yapıldığı Çeşme’ ye araçsız gelenler için bir yerden bir yere ulaşmak artık çok kolay hale geldi. Artık seyahat planlarına transfer araçları da ekleniyor. Tatil ve iş planları için Çeşme’ye gelen misafirleri, transfer araçlar İzmir Havalimanı’nda karşılıyor ve Çeşme’de ulaşılmak istenen yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırıyor. 1 kişiden 16 kişiye kadar ulaşım kapasitesi sağlayan çeşitli araçlar; standart binek araç, lük binek araç, Mercedes Vito ve Spriter modelleriyle hizmet vermekte. Araçların rutin bakım ve temizliği aksatılmadan yapılmakta, araç güvenliğine önem verilmektedir. Araca önem verildiği gibi personellere de son derece önem verilmekte, eğitimli, işinde uzman, trafik kurallarına hakim, disiplinli, çalışmış olduğu kurum, patron ve müşterilere saygılı, güler yüzlü profesyonel elemanlara kadroda yer verilmektedir. Kendi kurumunda kusursuz ve profesyonel amaç edinen My Transfer şirketi için en önemli olanı müşteri memnuniyetine göre hizmet vermektir. Müşterinin tercih ettiği arabayı, en uygun koşullarda profesyonel personeller ile müşterinin varış süresine göre bekletmeden hizmete göndermekte, çeşme transfer sürecini müşterinin güler yüzlülüğü ve konforuyla tamamlamaktır.

Çeşme  Şoförlü Araç Kiralama

İş ve tatil için en çok seyahat edilen bölge Ege’dir. Özellikle yaz aylarında tatil için gelen misafirlerle havalimanı dolup taşmakta, kargaşa ve gürültü yol yorgunluğuna gerginlik katmaktadır. İşte bu gerginliği azaltmaya yönelik verilen hizmetlerden biri de transfer hizmetleridir. Uçak yolculuğunu tamamlamış olan insanların sıklıkla tercih ettiği transfer araçlar, izmir çeşme transfer hizmetiyle ulaşımlarını hızlandırmakta ve kargaşaya karışmadan adreslerine gidebilmelerini sağlamaktadır. Bazı tatilciler Çeşme’ye ilk defa gelmekte ve bölgeyi haliyle tanımamaktadır. My Transfer, bu duruma çözüm getirmiş, araçlarıyla müşterilerine en iyi çeşme transfer hizmetini vermeye başlamıştır. Transfer hizmeti için araç kalitesine önem vermekte, kaliteli ve güvenilir araçlarla hizmet verip, araç kontrollerini aksatmadan, temizlik ve bakımını eksiksiz tamamlayarak hizmete sunmaktadır. Sürücülerini işe alırken dikkatli seçmekte, uzun zaman sürücülük deneyimi olan, bölgeye ve trafik kurallarına son derece hakim, güvenilir, güler yüzlü, konuşma adabını bilen profesyonel personellere kadrolarında yer açmaktadır. Standart binek araçlar ve lüks binek araçlar olarak müşteri tercihine sunulmakta, fiyat kalitesi de aracın piyasa durumuna göre değişmektedir. Transfer hizmeti, müşteri memnuniyetini ön planda bulundurmakta, istek ve varsa şikayetleri göz önünde bulundurarak kendilerini geliştirmektedirler. Uçaktan inişini gerçekleştiren müşteri veya müşteriler, İzmir Havalimanı’nda rezervasyon edilen transfer araç ile karşılanmaktadır. Bölgeye hakim olan profesyonel personel, sıkıcı ve yoğun bir yoldan gitmek yerine kısa ve manzaralı yolu seçerek müşterinin istediği adrese ulaşımı eğlenceli, konforlu ve güvenli bir biçimde sağlar.

izmir çeşme transfer

Çeşme Vip Transfer

Yılda kaç kez tatil yapıyorum diyenlerden misiniz? Tatilin en iyisini yaşamayı tercih edenlerden misiniz? Tatil yapanlar yolculuğa başladıkları andan itibaren tatillerinin en iyi şekilde geçmelerini isterler. Bu yüzden yerleşim yerlerinden tatil yapacakları yerlere genelde uçakla gelirler. Havaalanlarının şehrin dışına yapılması nedeniyle tatil beldeleri indikleri havaalanına uzaktır. Bu durumda konforunu ve rahatını elinden bırakmak istemeyen tatilciler son zamanların gözde ulaşım yolu olan transfer ulaşımı tercih ederler. Transfer ulaşım yurtdışında fazlasıyla kullanılmakla beraber gündelik hayatta herkesin kullandığı bir yoldur. Ülkemizde tarihi çok köklü değildir fakat her geçen zaman tercih edenlerin sayısı artmaktadır. Ülkemizde de gelişmekte ve revaçta olan transfer hizmeti birçok ulaşım firmasının ya ana koludur ya da yan kollarından biridir.

Tatilciler rahatlarının ve konforlarının tatil yapacakları süre içinde devam etmesini istediklerinden dolayı tatil beldesine giderken ve tatil beldesinden dönerken anlaştıkları ulaşım firmaları ile transfer hizmetini kullanırlar. Bütçesine göre tatil yapan kişiler yine bütçesine göre transfer hizmetlerini seçerler. Normal bir otomobil ile ulaşıma devam edebilecekleri gibi bodyguarda benzeyen siyah takım elbiseli adamların kullandığı lüks otomobil modelleri ile de ulaşıma devam edebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken husus kişinin bütçesi ve tatile gidecek kişi sayısıdır. Çeşme vip transfer konusunda uzman şoförler ile hareket eden My Transfer firması müşterinin memnuniyetini her şeyden çok düşünmektedir.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.