Gaziemir Anaokulları

4.5
(8)

Gaziemir anaokulu adres, telefon, fiyatlar, yol tarifi bilgileri ve Gaziemirdeki anaokulları yorumları yer almaktadır.

Gaziemir Anaokulu Adres ve Telefonları

İzmir’in en büyük ilçelerinden Gaziemir’de anaokulları listesine ulaşabileceğiniz sayfamızdan anaokulu adres ve telefon bilgilerine ulaşabilir, Gaziemir anaokulları için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Birçok anaokulu arasından Gaziemirde en iyi anaokulu seçimi yapabilmek oldukça zordur. Geleceğimiz olan çocuklarımız için en iyi anaokulunu seçebilmek için iyi bir araştırma yapıp doğru karar vermeliyiz. Gaziemir anaokulları arasında 0-6 yaş arası çocuklarımız için bakım ve eğitim hizmetlerini veren anaokullarını inceleyip, yorumları okuyup karar verebilirsiniz.

Palmiye Anaokulu

Özel Gaziemir Palmiye Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. …
İncele
aslan-kral-anaokulu

Aslan Kral Anaokulu

Gaziemir Aslan Kral Anaokulu, çocukların eğitsel yolculuklarında daima yanınızda. Adres : Zafer Mahallesi …
İncele

Kids A Loud

Kids A Loud Gaziemir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. …
İncele
gaziemir anaokulu

Gaziemir Anaokulu ve Kreş Fiyatları

Gaziemirde ki anaokulları arasında devlet okullarına ait olan olan ana sınıfları da bulunmaktadır. Ancak bunlar sadece okul öncesi eğitim için 5-6 yaş grubu çocukları kabul etmektedir. Daha küçük yaştaki çocuklar için ise Gaziemirde özel anaokulu ve kreşler arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı fiyatlar konuşulsa da Gaziemir anaokulu fiyatları bir bine oldukça yakındır. Kaliteli bir anaokulu seçerken fiyat ve diğer bilgileri de incelemek için aşağıda yer alan Gaziemir Anaokulları listesini inceleyebilirsiniz.

gaziemir reklam

Gaziemir Rehberinde Yer Al, Tüm Gaziemir Seni Tanısın…

Firmanızın Gaziemir Anaokulları listesinde yer alması için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gaziemir Gaziemir Anaokulları Yorumları

  1. Gaziemir anaokulu fiyatları çok değişken maalesef. 4 yaşındaki kızımı kreşe verecektim. Çok para istediler. Ama mecbur vereceğiz. Bakacak kimse yok çünkü.

  2. Gaziemirde anaokulu tavsiyesi verebilir misiniz? Gaziemire yeni taşındık ve 5 yaşındaki kızımı anaokuluna vermem lazım. Güvenilir bir anaokulu tavsiye eder misiniz?

    1. Merhabalar. Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu’nu araştırıp görüşmeye gidebilirsiniz. Fiyatları uygun olmakla beraber gerçek eğitimcilerin başında bulunduğu güvenilir bir kurum. Yemekler tamamen doğal ve sağlıklı. Fiziksel imkanlar yeterli ve güzel.

  3. Gaziemirdeki en iyi ana okulları ve kreşler için sayfamızdaki firmaları inceleyebilir ve Gaziemir anaokulları hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir