Denizkızı Anaokulu

4.9
(39)

Denizkızı Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Akçaköy Köyü/, Şht. Feridun Pözüt Cd. 27 A, Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Denizkızı Anaokulu Yol Tarifi

Denizkızı Anaokulu

Denizkızı Anaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Akçaköy Köyü/, Şht. Feridun Pözüt Cd. 27 A, Gaziemir – İzmir olan Denizkızı Anaokulu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Denizkızı Anaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Denizkızı Anaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Denizkızı Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Denizkızı Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Denizkızı Anaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Denizkızı Anaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Denizkızı Anaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Denizkızı Anaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

38 thoughts on “Denizkızı Anaokulu

  1. Deniz kizi anaokulu Her yıl düzenlenen 23nisan etkinliği çocuklarımızın Atatürkü anlamasını,tanımasını ve gerçekten çok çağdaş ve uygar birer insan olmasını sağladığı gibi toplum karşısında gösteri yaparak özgüvenlerinin artmasını da sağlıyor.okulumuzun kurucusu Sema hanım ,çok saygıdeğer ve bizim için çok özel olan öğretmenimiz,çocuklarımız üzerinde çok emekleri olan okul annelerimiz ve okulumuzun bütün öğretmenleri hepinize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki sizi seçmişiz.

  2. Ben bu kadar egitim ve öğretimi ciddiye alan bir okul görmedim kızım geçen yıl mezun oldu Denizkızı Anaokulunda istiklal marşımızın on kıtasını ,gençliğe hitabenin tamamını bu çocuklar hissederek öğrendi. İlkokula öyle hazır başladı başladığımız okuldaki sınıf öğretmenimiz hangi okuldan geldiğiniz çok donanımlı dedi gurur duyduk…Teşekkürler DENİZKIZI AİLESİ ????

  3. DENİZKIZI ANAOKULLARI VE ÖZEL EĞİTİM HİZ.EĞİTİM KURUMLARININ GENEL MÜDÜRÜ OLARAK..,KURUMUMUZU MESNETSIZ BİR SEKILDE KARALAMAYA YÖNELİK 2 MSJ ÜZÜLEREK OKUMUŞ BULUNMAKTAYIM…EMİNE DOĞAN VE SONRASINDA İSMINİ KALDIRARAK FACEBOOK KULLANICISI OLARAK GÖRÜNEN ANCAK ALDIĞIMIZ EKRAN FOTOLARINDA ISMİ ÖZLEM DURGUT HANIMEFENDİLERİN KURUMU KARALAYICI,BİLEREK VE İSTEYEREK İFTİRA VE KURUMU HİÇ TANIMADIKLARI HALDE KURUM HAKKINDA ASILSIZ İFADELER KULLANARAK ZARARA UĞRATMAYI HEDEFLEYEN BU KİSİLER HAKKINDA ŞİRKET AVUKATIMIZ KERİM YUMUK BEYEFENDİYE HAKLARINDA YASAL YOLLARA BAŞVURULMASI NOKTASINDA TALİMAT VERİLMİS OLUP SÜREÇ TARAFIMIZDAN TAKİP EDİLECEKTİR…ÇOCÜKLARIMIZIN YÜREĞINE DOKUNABİLEN,VİCDANINI AKADEMİK NOKTASIYLA HARMANLAMIŞ VE KALBİ ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞE EN IYI SEKILDE TASIMAYI HEDEFLEYEN TÜM EĞITİM KURUMLARININ VE EĞITİMCİ ARKADASLARIMIN YOLU VE GÖNLÜ AÇIK OLSUN..SEVGIYLE KUCAKLIYORUM HEPİNİZİ…

  4. Sema hanım başta olmak üzere Öğretmenleride gerçekten mükemmel insanlardır,Okuldaki Eğitim öğretim okulun temizligi yemeğinden tutun Akla gelebilcek herşey Paha biçilemez…. İyiki varsınız iyiki sizinle birlikte güzel anılar biriktiriyoruz…

Comments are closed.