Gaziemir Reklam

5
(8)

Gaziemir.com.tr de yer alan sınırlı sayıdaki reklam alanları bilgileri aşağıda açıklanmıştır. Tüm reklam alanları 1 ay ile 12 ay arasında kiralanabilir ve ödemeler kredi kartı ile online yapılabilir.

Sitemizdeki tüm sayfalara ait ziyaretçi istatistikleri Google Analytics ile takip ve kayıt altındadır.

Reklam alanlarından faydalanmak için sayfa altındaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Reklam Alanları

Tüm Sayfalar Logo Yanı

Ana sayfa ve tüm alt sayfalarda sayfanın en üstünde logo yanında yer alır. Sadece 1 adet ile sınırlıdır. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık kiralanabilir. Sitemiz içindeki sayfanıza linklenir.

Ana Sayfa Vitrin

Ana Sayfada yer alan en büyük reklam türüdür. Slider şeklinde olup en fazla 5 adet ile sınırlıdır. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık kiralanabilir. Sitemiz içindeki sayfanıza linklenir.

Ana Sayfa Küçük Vitrin

Ana Sayfada vitrin yanında yer alır. En fazla 4 adet ile sınırlıdır. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık kiralanabilir. Sitemiz içindeki sayfanıza linklenir.

Kategori Banner

İşleminizin bağlı olduğu kategoride banner olarak yayınlanır ve sitemiz içindeki sayfanıza linklenir. Her kategori için sadece 1 adet ile sınırlıdır. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık kiralanabilir.

Sağ Blok

Sitemizdeki tüm sayfalarda yer alır sayfanıza linklenir. Alt alta sıralanacak şekilde 5 adet ile sınırlıdır. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık kiralanabilir.

Ana Sayfa Banner

Ana Sayfada vitrin altında görüntülenir ve sitemizdeki sayfanıza linklenir. Firmaların arasında 5 adet ile sınırlıdır. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık kiralanabilir.

Reklam Talep Formu

En az 1 reklam alanı seçiniz

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gaziemir Reklam Yorumları

  1. Gaziemir reklam seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 20 yıllık Gaziemir tecrübemiz, aylık onbinlerce ziyaretçimiz, sosyal medya gücümüz ile Gaziemirde tanınmanız çok kolay. Tüm Gaziemire ulaşmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir