Gaziemir Otelleri

Gaziemir otel ve pansiyonları, Gaziemirdeki otellerin adres, telefon, yorum ve yol tarifi bilgileri yer almaktadır.

Gaziemir Otel Adres ve Telefonları

Gaziemir, İzmir havalimanına 1 km mesafede olup uçak ile İzmire ulaştıktan sonra birkaç dakika içinde otelinize ulaşabilirsiniz. Otellerin çoğu Akçay ana caddesi üzerinde olup ulaşım oldukça kolay ve hızlıdır. Aşağıda yer alan otel ve pansiyonlar içinden isteğinize uygun olanı seçebilir, otelin adres, telefon ve yol tarifi bilgilerine ulaşabilir ve gaziemir otelleri hakkında yorumları okuyabilirsiniz.

gaziemir Svalinn hotel

Svalinn Hotel

Gaziemir Svalinn Otel Adres Telefon Yol Tarifi ve Yorumları yer almaktadır. Adres…

İncele
luis otel gaziemir

Luis Otel

Gaziemir Luis Otel iletişim bilgileri, adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer…

İncele
tiro otel

Trio Otel

İzmir Gaziemir Trio Otel Adnan Menderes Hava Alanına ve Ege Serbest Bölgeye…

İncele
engin otel gaziemir

Engin Otel

Gaziemir Engin Otel telefon, adres, yol tarifi, yorumlar ve fiyatları yer almaktadır….

İncele

Gaziemir ilçesinde yer alan oteller arasında kısa sürede tanınmış birçok yeni otel bulunmaktadır. Özellikler İzmir hayvanlar için uygun oteller arasında Gaziemir otelleri ön plana çıkmaktadır. İzmir’ de oteli olan gaziemir işletmeleri arsına son zamanlarda bir çok büyük otel markası katıldı. Gaziemir otelleri arasında bu güne kadar bir çok küçük otel yer alıyordu. Ama artık yeni açılan büyük ve markalı birçok otel hizmet veriyor. İzmirin en iyi otel ve benzeri yerler arasında Gaziemir den daha iyi kalacak bir yer mümkün değildir. Özellikle hayvan kabul eden ve hayvan sahipleri arasında en çok tercih edilen Gaziemir otelleri, İzmir’in en çok tercih edilen otelleri arasında yer alıyor.

İzmir’ e yapacağınız her türlü ziyaretleriniz için özellikle İzmir havalimanına yakın olması avantajı ile Gaziemir otelleri tam size göre. Gaziemirde hem yıldızlı otel olarak hem de pansiyon yada apart olacak kullanabileceğiniz çok sayıda otel ve pansiyon alternatifi mevcuttur. Özellikle İzmire yapılan iş seyahatlerinde tercih edilen Gaziemir otelleri için en büyük avantaj İzmir Adnan Menderes Havaalanına, İzmir Fuar alanına ve Ege Serbest Bölgesine yakın olmasıdır.

gaziemir otelleri

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Gaziemir Otelleri

  1. Gaziemir Havaalanına çok yakın bir ilçe. Birkaç dakika içinde ulaşabiliyorsunuz. Hem pansiyon hem de yıldızlı otel olarak çok seçenek var. Ben trio otelde kaldım. Fiyatları makul ve nezih bir yer. Havalimanı caddesi üzerinde iyi bir konuma sahip. Ayrıca İzmir havalimanı otelini de tavsiye ederim. Havaalanı içinde olması büyük bir avantaj.

  2. Gaziemir otelleri sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunun sebebi ise Gaziemirin havalimanına, serbest bölgeye ve fuar alanına yakın olması. İş gezisi için İzmir’e gelenler konumun yakınlığı ve ulaşım kolaylığı yüzünden Gaziemir otellerini tercih ediyor.

  3. Gaziemir otelleri İzmir seyahatlerimizde tercih sebebimiz oluyor. İzmir havalimanına çok yakın. Otel fiyatları çok ucuz. Genelde küçük butik oteller var. Bu yüzden fiyat ve hizmet çok güzel. Havaalanına birkaç dakika ulşabiliyor olmamız ise cabası. Gaziemir otel seçenekleri ve yatırımları daha da artmalı bence.

Bir yanıt yazın