Gaziemir Spor Salonu

4.9
(8)

Gaziemir spor salonu ve fitness merkezi adres, telefon ve yol tarifi bilgilerini sizler için derledik. Gaziemirdeki spor salonları nerede diye arıyorsanız listemizi inceleyebilir. Gaziemir spor salonları hakkında bilgileri alabilir, gaziemir spor merkezi yorumlarını okuyabilirsiniz. Gaziemir spor salonu fiyatları ve ücretleri için spor merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Gaziemirdeki en iyi fitness merkezleri burada.

Gaziemir Spor Salonları

gaziemir sportspark

SportsPark

Gaziemir SportsPark adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : 9 …
İncele
gaziemir macfit

MacFit

Gaziemir Optimum MacFit spor salonu adres, telefon, fiyat ve yol tarifi bilgileri …
İncele
gaziemir sports arena

Sports Arena

Gaziemir SportsArena adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Gazi …
İncele
gaziemir spor salonu

Gaziemir Rehberinde Yer Al, Tüm Gaziemir Seni Tanısın…

Firmanızın Gaziemir Spor Salonları listesinde yer alması için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gaziemir Spor Salonu Yorumları (6 Yorum)

  1. Gaziemir spor salonu ve fitness merkezleri sayesinde vücut geliştirme, fitness, zayıflama ve kilo alma ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Gaziemir spor merkezleri listesi yukarıda yer almaktadır.

  2. Gaziemir spor merkezi ve fitness salonu Gaziemir merkezde varmış. Uzağa gitmeden gaziemirdeki spor salonlarından faydalanabilirsiniz. Spor salonu ücretleri de oldukça ucuz. Aylık 150 TL civarında. Uzun süreli alırsanız her 3 ay için 1 ay bedava oluyor. Değerlendirmek lazım.

  3. Gaziemir spor salonu arayışlarım hala devam ediyor. Gaziemirde bayanların gidebileceği düzgün bir spor salonu arıyorum. Birkaç spor merkezine bir süre gittim ama rahat edemedim. Bayanlarında spor yapabileceği iyi bir spor merkezi arıyorum. Özellikle tecrübe eden kadınların yorumlarını bekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Gaziemirde spor salonu işletiyoruz. Çok modern ve çağdaş bir spor ve fitness merkezimiz var. Bay ve bayan tüm spor severler bize ulaşabilir. Rahat ve huzurlu bir ortamda spor hocası eşliğinde profesyonel spor yapmak, kilo almak ve kilo vermek isteyenlerin hizmetindeyiz.

  5. gaziemirde sadece bayan günleri olan spor salonu arıyorum. karma olması beni rahatsız ediyor hareketlere odaklanamıyorum. yasadığım şehirde belirli gün kadınlar belirli günler erkekler yapıyordu gaziemirde böyle bir spor salonu var mı?

  6. Kişiye özel spor salonumuz Faaliyet e geçmiştir, kısa sürede etkili çözüm milli sporcu ve lisanslı antrenör eşliğinde keyifli spor yapma imkanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir