Gazi Arena Spor Klubü

4
(2)

Gazi Arena Spor Klubü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zafer, 800. Sk. No:6 D:no:12, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0545 404 45 45

Gazi Arena Spor Klubü Yol Tarifi

Gazi Arena Spor Klubü

Gazi Arena Spor Klubü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zafer, 800. Sk. No:6 D:no:12, Gaziemir – İzmir olan Gazi Arena Spor Klubü, işletmesine 0545 404 45 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gazi Arena Spor Klubü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gazi Arena Spor Klubü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gazi Arena Spor Klubü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gazi Arena Spor Klubü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gazi Arena Spor Klubü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gazi Arena Spor Klubü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gazi Arena Spor Klubü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gazi Arena Spor Klubü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

2 thoughts on “Gazi Arena Spor Klubü

  1. mükemmel doğa eşliğinde spor imkanı kendinizin ve çocukların harika vakit geçirebileceği ve aktivitede bulunabileceği güzel verimli bir mekan….. çocuğumu güvenle gönderebileceğim katıldığı spor dallarında lisans sağlayan bence tek mükemmel bir kulüp ..

Comments are closed.