Gaziemir Ulaştırma Okulu

4.9
(8)
gaziemir ulaştırma okulu

İzmir Ulaştırma Personel Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup, Gaziemir Havalimanına 2 km mesafededir. İzmire uçak ile gelecekseniz havalimanında bir taksi ile 4-5 dakika sürmektedir. İsterseniz İzmir havalimanı içindeki metro ile de önünde inebilirsiniz.

Gaziemir Ulaştırma Okulu Gaziemir merkezde yer almaktadır. Gaziemir içine çok yakın ve yürüme mesafesinde olup, askerler için kafe, bar, yemek salonları, internet kafeler çok yakındır. Ayrıca İzmir merkeze oldukça yakın olan Gaziemir Ulaştırma Okulu önünden geçen otobüs ve dolmuşlar ile Alsancak ve Konak gibi bölgelere ulaşım çok kolaydır.

Ulaştırma Okulu Askerlik İçin Yanıma Ne Almalıyım?

İzmir mevsimleri hafif geçtiği için yanınıza bol miktarda içlik, çorap vs almanıza gerek yoktur. Kışın normal bir kıyafet ile idare edebilirsiniz. Ayrıca bir metropol Gaziemir’ de istediğiniz her şeyi bulmanız mümkündür.

Kışla içerisinde pastahane, döner, köfte, hamburger yiyebileceğiniz kafeterya ve playstation ve internet kafe bulunmaktadır.

Gaziemir Ulaştırma Okulu hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki form ile bize ulaştırabilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır. Gaziemir ulaştırma okulunda askerlik yapacaksanız sizleri seve seve misafir edebilir ve Gaziemiri tanıtabiliriz.

gaziemir ulaştırma okulu haritası

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gaziemir Ulaştırma Okulu Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir