Kısıkköy Mobilya

Kısıkköy Mobilya Şehri çok sayıda mobilya markasına ve mağazasına ev sahipliği yapmaktadır. Gaziemir ve havaalanına yakınlığı ile bilinen Kısıkköy Mobilyacılar ulaşımın kolay olması ve mobilya seçeneklerinin bol olması nedeniyle İzmir ve Aydın şehrinden çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Aydın otobanına çok yakın olan Kısıkköy mobilya şehri özellikle hafta sonları çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Sayfamızda kısıkköy mobilya mağazalarına ve mobilya satış yerlerine yer vereceğiz. İzmir’de tüm mobilya ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabileceğiniz kısıkköy mobilya mağazaları adres, telefon, yol tarifi bilgilerini bulabilir ve mobilya mağazaları hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca Kısıkköy mobilya imalatçıları hakkında da ulaşım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kısıkköy Mobilya Mağazaları

Kısıkköy mobilya mağazaları ve mobilya modelleri ihtiyaçlarınız için sayfamızdaki firmaları inceleyebilir, size en yakın, en ucuz ve en yeni mobilya modellerini sunan Kısıkköy Mobilya İzmir firmaların adres ve ulaşım bilgilerine aşağıdaki listemizden ulaşabilirsiniz.

Kısıkköy mobilya mağazaları adres, telefon, yol tarifi ve yorumlarına aşağıda yer alan listemizden ulaşabilirsiniz.

bebek odası
genç odası
koltuk takımı
tv ünitesi
yatak odası
yemek odası

Fema Mobilya

Fema Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Nums Mobilya

Nums Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Şener Mobilya

Şener Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Oğulcan Mobilya

Oğulcan Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Minel Mobilya

Minel Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Yaprak Mobilya

Yaprak Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Eyüp Mobilya

Eyüp Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Çetmen Mobilya

Çetmen Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele
doğrucan

Doğrucan Mobilya

Gaziemir Akçay Caddesi üzerinde bulunan Doğrucan Mobilya Gaziemir mağazası haftanın her günü…

İncele

İzmir Mobilya

İzmir Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele
bellona

Bellona Gaziemir

Bellona Gaziemir Mağazası adres, telefon ve yol tarifi bilgileri yer almaktadır. Adres…

İncele

Orniy Mobilya

Orniy Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Özdemir Mobilya

Özdemir Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Kasr Mobilya

Kasr Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Öğün Mobilya

Öğün Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Yaprak Mobilya

Yaprak Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

İpek Mobi̇lya

İpek Mobi̇lya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Doğtaş Exclusive

Doğtaş Exclusive Gaziemir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres…

İncele

Lucivo Mobilya

Lucivo Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Alkanat Mobilya

Alkanat Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Aydar Mobi̇lya

Aydar Mobi̇lya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Şehir Mobilya

Şehir Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele
enza home gaziemir

Enza Home

Enza Home Gaziemir Mağazası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır….

İncele

Çözüm Mobilya

Çözüm Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Aydemo Mobilya

Aydemo Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Lagina Mobilya

Lagina Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Arslan Mobi̇lya

Arslan Mobi̇lya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Doremi Mobilya

Doremi Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Arzu Mobilya

Arzu Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele

Armağan Mobilya

Armağan Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres :…

İncele
kısıkköy mobilya mağazaları

Kısıkköy Mobilya Markaları ve Fiyatları

Kısıkköy Mobilya Şehrinde hem yerel hemde tanınmış bir çok mobilya markasına ait mağazaları bulabilmek mümkündür. Kısıkköy mobilya markaları arasında Kelebek Mobilya, Doğrucan Mobilya, Enza Home, Modes Mobilya, Letto Mobilya, Bellona, Yataş, İdaş gibi bir çok markayı sayabiliriz. Bu kadar çok mark ve mağaza arasından her bütçeye uygun mobilya bulmak çok zor olmayacaktır. Kısıkköy mobilya fiyatları oldukça geniş bir bir yelpazeye sahiptir. Lüks ve pahalı mobilyalar bulunabildiği gibi daha düşük bütçelere uygun kısıkköy ucuz mobilya çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Kısıkköy mobilya şehrinde ilk girişte yer alan Kısıkköy mobilya mağazaları her türlü mobilya ihtiyacınız için sizleri beklemektedir.

kısıkköy mobilya mağazaları

Kısıkköy Mobilya Şehri Yol Tarifi

Kısıkköy mobilya yol tarifi ihtiyacınız varsa veya Kısıkköy mobilya şehri nasıl gidilir diye soruyorsanız aşağıda yer alan harita ile yol tarifi alabilirsiniz. Haritaya konumunuzu girerek navigasyon yardımı ile Kısıkköy mobilya şehrine ulaşabilirsiniz.

kısıkköy mobilya mağazaları

Kısıkköy Mobilya Modelleri

Kısıkköy mobilya modelleri açısından tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir mobilya şehridir. Tüm markaların mağazaları yer almakta olup yemek odası, yatak odası takımı, düğün paketi, oturma grubu, koltuk takımı, köşe koltuk, televizyon ünitesi, yatak ve baza, geç odası, bebek odası, berjer, sehpa ve lambader gibi tüm mobilya modellerine tek bir alanda ulaşmanız mümkündür. Kısıkköy mobilya modelleri kaliteli olduğu kadar ucuz fiyat ve uygun ödeme koşulları sunarak herkesin mobilya ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Kısıkköy Outlet Mobilya Mağazaları

Kısıkköy mobilya mağazaları mobilya çeşitliliği konusunda da oldukça zengindir. İster eviniz ister ofisiniz için her türlü mobilya temin etmeniz mümkündür. Kısıkköy mobilyacıları tarafından en çok satılan ürünler arasında yemek odası takımı, oturma grubu, yatak odası takımı, genç odası, koltuk takımı gibi her evin ihtiyacı olan mobilyalar sunulmaktadır. Özellikle Kısıkköy outlet mobilya seçenekleri arasından tüm bu ürünleri oldukça ucuz fiyatlar ve taksitli ödeme kolaylıkları ile satın alabilirsiniz. Ayrıca Kısıkköy Mobilyacılar Sitesinde yer alan müşterimizden indirimli fiyatlar ile mobilya satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kısıkköy Mobilya Şehri’nin sunmuş olduğu en büyük avantajlardan birisi outlet mobilya mağazalarıdır. Sitede pek çok outlet mobilya mağazası yer alıyor ve burada hala yepyeni, kullanılmamış, yüzlerce farklı tasarımda, binlerce renkte mobilya alıcılarını bekliyor. Kısıkköy outlet mağazaları yukarda belirtmiş olduğumuz bütün ürün gruplarına ev sahipliği yapıyor. Bu sayede evinizin, işyerinizin ihtiyacı olan mobilyaları outlet ürünleri arasından seçebiliyorsunuz.

Outlet mobilya ürünleri çeşitli avantajları beraberinde getiriyor. Örneğin acil olarak mobilyaya ihtiyacınız varsa, sipariş üzerine üretilmesini bekleyecek zamanınız yoksa outlet mobilyaları ertesi gün, hatta aynı gün içerisinde adreslerinize ulaştırılabiliyor.

Outlet mağazalarındaki bazı ürünler tek kalmış ya da bir süre mağazada müşterilere sergilenmiş ürünler olabiliyor. Bu yüzden de mağazalar normal satış fiyatlarının daha altında fiyatlarla satışa çıkarıyor. Daha kısıtlı bütçeye sahip olanlar ya da daha az bütçe ile daha üst düzey ürünler almak isteyenler seçimlerini outlet mobilyalarından yana kullanabiliyorlar.

Kısıkköy’deki outlet mağazalarında satışa sunulan mobilyaların kalitesi tamamıyla üretici markanın standartlarındadır. Kalite olarak sıfırını sipariş verdiğiniz üründen hiçbir farkı yoktur. Fakat teşhir ürün olduğu için aynı kalitedeki mobilyayı normal fiyatından yüzde 30 – yüzde 50 oranında daha uyguna alabilirsiniz. Zaman zaman düzenlenen kampanyalar ve ek indirimlerle indirim oranını daha da arttırabilir, ihtiyaçlarınızı daha uygun maliyete karşılayabilirsiniz.

Kısıkköy Outlet Mobilyaları

Satın aldığımız mobilya çeşitlerinde pek çok noktaya dikkat ederiz. Bunların başında ihtiyacımız ve zevklerimiz gelir. Fakat maliyet de mobilya alışverişlerinde önemli bir etkendir. Çeşitli sektörlerde olduğu gibi mobilyada da outlet ürünler vardır. Üstelik outlet mobilya tercihi çok yoğun olarak tercih edilir.

Kısıkköy outlet mağazaları çok fazladır. Outlet mağazası sayısının fazla olması model, renk, tasarım noktasında olduğu gibi fiyat noktasında da kolaylık sağlıyor. Mağazalarda bir süre sergilenen mobilyalar daha sonra outlet ürünü olarak satışa sunulduğu için çok daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Üstelik outlet ürünleri de tamamıyla kontrol edilerek satıldığı için herhangi bir ezik, kırık, dökük olması söz konusu değil. Dilerseniz evlerinizin, işyerlerinizin veya ofislerinizin mobilya ihtiyaçlarını Kısıkköy outlet mağazalarından da tedarik edebilirsiniz.

İzmir Kısıkköy Mobilya Şehri

Kısıkköy Mobilya Şehri hem Ege bölgesi hem de İzmir için mobilyanın kalbinin attığı yerdir. İzmir de ülkemizin en büyük illerinden birisi olduğu için haliyle ulusal çapta faaliyet gösteren hemen bütün mobilya mağazalarını burada bulabilirsiniz. ABC Mobilya, SM Mobilya, Özkul Mobilya, Damla Dizayn, Bellona, Alfemo ve diğer bütün mağazalar sitede yer almaktadır. Mobilya şehrinde ulusal çapta marka haline gelmiş mobilya markalarının mağazalarını ziyaret ederek ihtiyacınız olan mobilyalar arasında seçim yapabilirsiniz. Markaların en son tasarımlarını, yeni yıl trendlerini bulabilirsiniz. Dilediğiniz ürünün renk, desen gibi tasarımlarını kendinize özel sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca kendinizi sadece ulusal mobilya mağazaları ile sınırlamak zorunda değilsiniz. İzmir’in yerel hizmet veren onlarca mobilya mağazası bulunuyor. Bunların Kısıklı’da hem üretim tesisleri yer alıyor hem de ürünlerini sergiledikleri mağazaları bulunuyor. Dilerseniz bunları da tercih edebilir, çok geniş konseptte hazırladıkları ürünler arasında evleriniz, işyerleriniz için ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan mobilyalar için Kısıkköy’de sınırsız alternatif sizleri bekliyor. Burada bulamayacağınız hiçbir mobilya yok ve burada bulamadığınızı Ege bölgesinin başka hiçbir yerinde de bulamazsınız. Çünkü gerek mağaza gerekse imalatçı olarak çok geniş bir seçenek sizleri bekliyor. Mağazaların herhangi birisinde beğendiğiniz bir tasarımı dilerseniz imalatçılara sipariş vererek size özel üretilmesini dahi isteyebilirsiniz. Ya da tamamen kendi hayalini kurduğunuz mobilyaları imalatçılara anlatarak onların gerçeğe dönüştürmesini talep edebilirsiniz. İmalatçılar zaten alanında tecrübe sahibi, deneyimli ve işinin ehli kişiler oldukları için dilediğiniz ölçülerde, şekillerde, renklerde ya da materyallerden üretim yapabiliyor, en kısa sürede mobilyalarınızı hazır hale getiriyorlar.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

48 thoughts on “Kısıkköy Mobilya

 1. Tüm İzmir ve Ege Bölgesine teslimat yapan Kısıkköy Mobilya Mağazaları listesi ulaşabileceğiniz Kısıkköy Mobilyacılar sayfamız hakkında yorum ve tavsiyelerinizi iletmeyi unutmayınız. Rekabetin ve çeşitliliğin çok olduğu mobilya sektöründe İzmirdeki en iyi ve en ucuz mobilya mağazalarını belirleyebilmek ve diğer kullanıcılara tavsiye sunabilmek için bu bilgiler oldukça önemlidir. Kısıkkköy Mobilya Şehri mağazalarından aldığınız mobilya modellerini ve fiyatlarını diğer kullanıcılar ile bu sayfa üzerinden paylaşabilirsiniz. İster yemek odası, ister yatak odası olsun, isterseniz de düğün mobilyaları alışveriş deneyimlerinizi bizimle paylaşınız. İyi alışverişler dileriz.

 2. Düğün mobilyalarımızı Kısıkköy Mobilya şehri mobilyacılarından aldık. Tüm ev mobilyaları paket halinde çok indirimli bir şekilde denk geldi. Kısıkköy düğün paketi mobilyaları hem ucuz hem de taksitle alınabiliyor. Tavsiye isteyene Kısıkköyde mobilyacı ismi verebilirim. Biz çok memnun kaldık. Çok ucuz fiyatla tüm düğün ve çeyiz paketi mobilyamızı satın aldık.

 3. Kısıkköy mobilya mağazaları adres ve telefon listesi ile en ucuz Kısıkköy mobilya mağazaları iletişim bilgilerini paylaşır mısınız? Düğün yapacağız ve uygun mobilya arıyoruz.

  1. Kısıkköy mobilya mağazaları iletişim bilgileri için yukarıda yer alan firma isimlerine tıklayabilir, Kısıkköy Mobilya mağazalarının adres, telefon, yol tarifi ve yorumlarına ulaşabilirsiniz. Kısıkköyde aradığınız bir mobilya markası için bize ulaşabilirsiniz.

 4. Kısıkköy mobilya mağazaları düğün öncesi çok gezindiğimiz ve sonunda tüm ev mobilyalarımızı bulabildiğimiz bir yer oldu. Çok sayıda mağaza ve yüzlerce ürün. Fiyatlarda diğer yerlere göre çok ucuz. Seçmekte zorlandık ama sonunda isteğimize göre mobilyalar alabildik.

 5. Kısıkköy mobilya şehri İzmir için bulunmaz nimet bence. Tüm mobilya mağazaları ve modelleri tek bir yerde görülebiliyor. Tam bir mobilya sitesi olmuş. Kısıkköy mobilya şehri içinde gezerken kısıkköy mobilya imalatçılar ile de tanışma ve fiyat alma imkanımız oldu. Kısıkköy mobilya modelleri bakımından tüm isteklerimi karşıladı diyebilirim. Bebek odası, genç odası, yatak odası, yemek odası takımı, tv ünitesi, mobilya aksesuarları ve aklınıza gelebilecek tüm mobilya ihtiyaçlarınızı Kısıkköy mobilya şehri sayesinde ucuz fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Biz mobilya düğün paketi ihtiyacımız için gittik ve evimizin tüm mobilya ihtiyaçlarını tek bir seferde çözdük. Özellikle bilinen markalar olan Bellona, Kelebek Mobilya, Yataş gibi tüm markaların mağazaları mevcut. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

 6. Kısıkköy mobilya sitesinde imalat yapıyoruz ve ayrıca mobilya mağazası işletiyoruz. Kısıkköy mobilya şehri ulaşım seçeneklerinin arttırılması gerekiyor. Torbalı minibüsü kısıkköy mobilya şehri içine girmiyor. Mobilya şehrine ulaşım seçeneklerinin çoğalması buraya gelecek olanları arttıracaktır. Kısıkköy mobilyacılar olarak mobilya sitemize destek verilmesini istiyoruz.

 7. Kısıkköy mobilya mağazaları sokağa çıkma yasağı haricindeki tatil günlerinde açık mı acaba? Çalıştığımız için ya akşam yada hafta sonu gidebiliriz. Kısıkköy mobilya mağazaları saat kaça kadar açık olduğunu belirtirseniz çok memnun olurum.

  1. Kısıkköy mobilya şehri diğer işletmeler gibi sokağa çıkma yasağı saatlerinde kapalıdır. Şu an için hafta içi akşam saat 20:00 kadar açıktır. Şu an hafta sonu yasakları nedeni ile kapalı olup, yasak olmadığı takdirde hafta sonları da açık olup saat 20:00 ye kadar hizmet vermektedir. Kısıkköy mobilya şehrine ulaşmak için özel aracınız ile İzmir havalimanı Torbalı yoluna devam ederek direkt mobilya sitemize ulaşabilir, toplu taşıma ile gelmek isterseniz Torbalı dolmuşları ile sitemiz önünde inip, ulaşabilirsiniz.

 8. Kısıkköy mobilya şehri olarak geçen bir sanayi sitesi var ve hiç gitmedim. Nasıl bir yer acaba? İzmir’e yeni taşındık ve tüm ev mobilyalarımızı temin etmemiz gerekiyor. Kısıkköy mobilya sitesi mobilya mağazaları mı yoksa imalatçılar sitesi mi? Mobilya showroom olarak gezebileceğimiz mağazalar var mı acaba? Salon koltuk takımı, tv ünitesi, yemek odası takımı gibi tüm ev mobilyalarımızı almamız gerekiyor. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

  1. Kısıkköy mobilya şehri İzmir Havaalanını geçtikten sonra Torbalı ilçesinden hemen önce yer almaktadır. Kısıkköy mobilya şehrinde hem imalatçı hem de onlarca mağaza vardır. Tüm tanınmış ve yerel mobilya firmalarının mağazalarını birkaç sokak içinde yan yana gezebilir ve tüm mobilya ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabilirsiniz. Çok katlı mağazalar barındıran Kısıkköy mobilyacılar sitesi, birçok mağazası ile İzmir mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak büyüklüktedir. Bebek odası, genç odası, koltuk takımları, yemek odası, köşe takımı, yatak odası, aksesuar ve tüm ihtiyaçlarınızı Kısıkköy mobilya sitesinden karşılayabilirsiniz. Kısıkköy mobilya şehri adres ve yol tarifi bilgileri sayfamızda yer almaktadır.

 9. Kısıkköy mobilya nerede acaba tarif etmeniz mümkün mü? Düğün paketi almak için Çiğli den gelmek istiyoruz. Özel araç ile kısıkköy mobilya yol tarifi ve ulaşım kolaylığını bildirirseniz çok memnun olurum.

  1. Kısıkköy mobilya şehrine Çiğli’den özel araç ile gelmek için Çiğli – Bornova – Torbalı – Aydın otoyolunu takip edin. İzmir havalimanı çıkışından sonra Torbalı yönüne 7-8 km sonra ana yol üzerindedir. Bu şekilde kolayca ulaşabilirsiniz.

 10. Merhaba. Haziran ayında evleneceğiz ve düğün paketi şeklinde tüm ev mobilyalarına ihtiyacımız var. Hepsini birden uygun fiyat ve ödeme kolaylığı sağlayan bir mobilyacı tavsiye edebilir misiniz?

 11. Bu mobilya sitesi online mı yoksa fiziksel bir mobilya sitesi mi var? İzmir e yerleşeceğiz. Torbalıya yakın mı bu mobilyacılar. Tüm ev mobilya ihtiyacımız var. Torbalıya yakın mobilyacı arıyoruz.

 12. Kısıkköy mobilya mağazaları bu kadar mı? Bildiğim kadarı ile o sitede çok sayıda mobilya mağazası var. Diğer mağazaların modellerine ve iletişim bilgilerine nasıl ulaşabiliriz?

  1. Kısıkköy mobilya şehrinde daha çok sayıda mağaza var. Sayfamızı sık sık güncelleyip tüm mağazaları eklemeye gayret ediyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

 13. İzmir’de mobilya almak istiyoruz ama hiç bir yeri tanımıyoruz. Büyük markalara paramız yetmiyor. İzmir ve kısıkköy yerel mağazaları arasından hangilerini tavsiye edersiniz

 14. Çok çeşit var ama çok da garip fiyatlar var benzer ürün 1000 TL ye de 3000 tl ye de var bu yüzden uzun bir vakit ayırın ve mümkün olduğunca çok mağaza gezin ayrıca mutlaka sağlam pazarlık edin anlaşınca bedelin % 10 unu kaparo birikin kalanı ürün tesliminde olarak anlasın ileride çıkabilecek sorunlar için mutlaka sözleşme benzeri evrak alın

 15. Bugün ben kısık mobilya şehrindeydim orta derecede kalabalıktı mekanlar çok güzeldi biz bugün paşam kumruya uğradık bir kelle paça iştik tadı damağımızda kaldı uzun zamandır böyle özünde bri çorba içmemiştim.

 16. Kesenize, zevkinize, yaşam kültürünüze uygun; her türlü mobilya ve ev aksesuarını, kıyaslayarak bulabileceğiniz gerçek bir mobilya şehri. Zamanın en önemli değer olduğu şu günlerde her ihtiyacı aynı alanda bulmakta bizler için hem müthiş konfor hem de keyif…

 17. Çok büyük ve gezmesi zor. Bunun yanında oturup dinlenecek bir mekan yok. Ayrıca pahalı ve kalitesiz ürünler boş yere gezip gezip durduk hem pahalıydı hem de aradığımız ürünleri bulamadık

 18. Mobilya şehri değil sadece düğün paketi satan mobilyacılar var. İhtiyaçları belirleyip önceden araştırıp gidilmeli.
  Antre mobilyaları yok. Bahçe mobilyaları yok. Şehir dışında olan bu yeri araştırıp gidin.

 19. İlk mobilyayı aldığımız Lidya Mobilyaları suntadan çıktı, saman saman döküldü. Bu sefer daha pahalı bişey alalım kaliteli olur dedik 7 bin tl verdik Fiento home concept adlı firma ayıplı, yırtık, ayağı kırık astarı sarkan defolu ürünü getirdi eve. 4 aydır paranızı iade edeceğiz diye oyaladılar. Fatura bile vermediler adamlar denetlenmiyor galiba. Pişkin pişkinde gidin tüketici hakem heyetine başvurun dediler. Yazıklar olsun sizin gibi insanlara…

 20. Ürün ve fiyat skalası geniş. İstediğiniz tarzı uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir yer. Park sorunu yok. Caddeler geniş, mağazalar düzenli. Kısacası, evinizi döşemek için buradan alışveriş yapma sebebiniz çok. Aydın’dan gittik ve Aydın’daki fiyatlara göre çok uygun olduğunu anladık.

 21. Pek çok çeşitle hizmet veren, aradığınız pek çok ev dekorasyonu ile ilgili mobilya ve benzeri şeyleri bulabilirsiniz, çeşitli fiyat aralığında kendi bütçenize ve zevkinize uygun parçalar seçebilirsiniz.

 22. Her keseye uygun, çeşitli mobilyaların olduğu büyük bir mobilya çarşısı. Çok eskiden ucuz olduğu söylenirdi ama artık bu fikre katılmıyorum. Markaların olmadığı mobilyalar bile uçuyor. Yine de evleneceklerin burada rahatça ve bir arada olmasından dolayı istediklerini bulabileceği bir mobilya şehri olduğunu düşünüyorum.

 23. Şehrin biraz dışında, Havaalanından sonra ücretli otobandan daha çabuk ulaşabiliyorsunuz. Bayağı büyük bir yerleşke, ana caddeler üzerine sağlı sollu büyük dükkanlarda firmalar tüm ürünlerini sergilemeye çalışıyorlar. Alfemo, Doğtaş, Bellona dan tutun da adını duymadığınız birçok mağazayı görebilirsiniz. Mobilya alacaksanız bir gününüzü buraya ayırın. Genç odası, yatak odası, ofis ürünleri vb. Her şey mevcut. Fiyatları şehir merkezlerindeki dükkanlara oranla bir tık daha uygun. Bazen İndirim kampanyaları da uygulanıyor. Gidip gezmekte fayda var.

 24. Birçok firmanın olduğu büyük bir alan birçok firmanın bulunduğu model ve fiyat rekabetin oldukça yüksek olduğu bir yer gerek atölyeleri gerek mağazaları ile birçok yerden daha uygun fiyata alabileceğiniz ve kafanızda fikir oluşturacak bir ortam. izmir için harika bir nimet diyebileceğimiz Mobilya kenti adeta. izmir’den güneşli bir günde gittiğinizde orada Yağmurlu bir gün ile karşılaşmanız mümkün gerek havası ile sizi şaşırtabilir.

 25. Çok fazla mağaza olduğu için insanda bir kafa karışıklığı yaratmıyor değil. Yardımcı olmaya çalışan esnaflar mevcut. Ama bütçenize göre ucuzdan pahalıya herşey var. Iyi bir alternatif olabilecek bir yer. Ama şehrin dışında kalması itibariyle çok yakın bir yer değil.

 26. Mobilya konusunda egenin ve tüm Türkiye’nin mobilya konusunda akla gelebilecek sehpa koltuk yatak odası yemek odası oturma odası aradığınız her şey bulunmaktadır mobilya kasabası gibi yer aydın izmir otobanının gaziemir çıkışında yol üzerinde…

 27. Her bütçeye uygun mobilya satan bir yer. Fakat şunu bilmek lazım mobilya alırken çok sıkı pazarlık yapın. Birçok marka var, kendi üretimini yapan da var, başka yerden alıp kendim yapıyorum diyen de var. Bilgilerinize

 28. Kısıkköy mobilyacılar sitesindeki en iyi mobilya mağazası arayışımız nihayet son buldu ve istediğimiz mobilyaları sonunda aldık. Aslında kısıkköy mobilyacılar sitesi söylendiği gibi ucuz değil. Burda tüm mobilyacılar söz birliği yapmış gibi aynı kalitedeki mobilyaları aynı fiyata satıyorlar. Rekabet yok. Kim ne iteleyebilirse artık. Allah’tan istediğimiz modeli bulduk ve o yüzden gerisini önemsemedim. Ama özellikle hatırlatırım ki Karabağlar ve diğer bölgelere de bakın. Daha çok çeşit ve uygun fiyat bulabilirsiniz.

 29. Genelde çok katlı ve büyük mobilya mağazaları var. Sayısı oldukça çok. Gezmekte zorlanabilirsiniz. Biz koltuk takımı almak için gittik. Bol çeşit yüzünden seçmekte zorlandık ama sonunda beğendiğiniz modern koltuk takımını aldık. 3 günde teslim ettiler. Fiyatlar orta derece denebilir. Çok ucuz değil ama kaliteli mobilyalar bulabiliyorsunuz.

 30. Temmuz 2021 de düğünümüz var. Kısıkköy düğün paketleri fiyatlarının ucuz olduğunu duyduk. Tam gitmeyi planlıyorduk ki tam kapanma açıklandı ve gidemedik. Bayramdan sonra ilk fırsatta gidip düğün paketlerine bakacağız.

Bir yanıt yazın