Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir

4.1
(118)

Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kısıkköy, Saim Çıkrıkçı Cd. No 46, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 257 64 30

Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir Yol Tarifi

Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir

Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kısıkköy, Saim Çıkrıkçı Cd. No 46, Menderes – İzmir olan Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir, işletmesine (0232) 257 64 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 118

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

118 thoughts on “Kısıkköy Kelebek Mobilya İzmir

  1. Kelebek mobilya kısıkköy şubesinden 31.05.2021 mobilyalarımızı aldık stoklarında mevcut olduklarını ve çok şanslı oldugumuzu hemen gelcegini söylediler bizde sevindik ürünler belirtilen tarihte gelmediği gibi birsürüde sorunu beraberinde getirdi.Ürünler teslimata geldiğinde sadece yatak oda dolabı yok biliyorduk bazalar bile gelmedi yaptığımız seçimlerin rengi bile dikkate alınmamış bench gelmedi teli zaten açmıyorlar açsalarda ona buna bağlıcam diyip geçiştiriliyoruz parayıda nakit almasını çok iyi biliyorlar ..

  2. Başka mağazadan alışveriş pazarlığı yapmış olmamıza rağmen, kelebek mobilyanın önünden geçerken uğradığımız kısıkköy mağazasında , fikrimizi değiştiren ve güzel bir alışveriş yapmamızı sağlayan Basri bey ve Ertunç beye içten ve nazik tavırları için teşekkürü borç biliriz.

  3. Mart ayında aldığım tekli koltuğun ağustos ayında hala üretimde gözüktüğünü söylüyorlar. kısık mağazasını defalarca aramamıza rağmen bir muhattap bulamıyoruz. müşteri hizmetleri kesinlikle ilgilenmiyor. para iadesi istiyoruz yapılmıyor parasını ödediğimiz koltuk gönderilmiyor. ödeme yapılıncaya kadar sık sık arayıp ödemeyi aldıktan sonra telefonlarınızı açmıyorlar. kesinlikle tavsiye etmiyorum, kelebek mobilya pişmanlıktır!
    *Sipariş MERT AKYOL adına kayıtlıdır.

  4. Genc odası aldım parcalar eksik geldi sonra diger parcalarını yolladılar onuda yamuk monyaj yaptılar duvar 4 kere boşa delindi rafın delikleri delinmemiş diye raf boşta kaldı menteşenin kapakları takılmadan bırakıldı civata kapakları yok onlarıda takmadılar kac kere aradım bıktım 7200 tl param rezil oldu suntalama verdigim paraya yazık en ucuz mazemeye o parayı verdim sırf gelip kurulacak diye onuda beceremediler hakkıhelall etmiyorum

  5. Uğraşmayalım diye tercih ettik sözde. Satış yapılırken herşey dört dörtlük ve tabiki ödemeyi alana kadar. Nisan ayında yatak odası takımı aldık ve 1 parçası eksik geldi ürünler sorunlu 5 ay geçmesine rağmen ürün hala elime ulaşmadı. İadesini istediğim günün ertesi gün göndereceklerini söylediler. Ödemelerin takibi çok güzel yapiliyor ancak ürünlerin teslimatınin takibini siz yapmalısınız ve ödemesini yaptığınız ürünlerin peşinde koşturmalısınız. ???? Teşekkürler kelebek mobilya ????????????

Comments are closed.