İzmir Gaziemir Nasıl Bir Yer?

4.7
(15)

Gaziemir İzmirin en büyük ilçelerinden biridir. İzmir’in güneyinde 70 km2 büyüklüğündedir. Eski adı Seydiköy olan Gaziemir, İzmir havalimanına olan yakınlığı ile bilinmektedir. İzmir Adnan Menderes Havaalanına 2 km mesafede olan Gaziemir, İzmire en yakın tatil bölgesi olan Gümüldür ve Özdere yolu üzerindedir. Ayrıca Kuşadası, Bodrum, Aydın yolu üzerinde bulanan Gaziemir yolu yaz aylarında oldukça sık kullanılmaktadır.

Gaziemir içinde yer alan Ege Serbest Bölgesi, İzmir Optimum Avm, Kısıkköy Sanayi Sitesi ve mobilyacılar çarşısı nedeniyle sıklıkla ziyaret alan bir ilçe olup Gaziemir Ulaştırma Okulu bulunması nedeniyle asker ziyareti de almaktadır.

Gaziemir nasıl bir yer diye soruyorsanız, Gaziemir hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıda yer alan form ile bize iletebilirsiniz. Gaziemir hakkında öğrenmek istediğiniz her şey için yardıma hazırız.

gaziemir nasıl bir yer

Gaziemir’ de Yapılacak Şeyler

İzmir Gaziemir kafeleri, barları, geniş alanları ve Ulaştırma Okulu ile meşhurdur. İzmir hava limanına 3 dk uzaklıkta olup ulaşım çok kolaydır. Sosyal alanları ve gezilecek yerleri bol olup, burayı tanımayanlar için rahat edebilecekleri bir ilçedir.

Gaziemirde yaşamak ve vakit geçirmek sorunsuz ve sıkıntısızdır. İzmir Gaziemir nasıl bir yer diye merak ediyorsanız endişe etmeden gelmeniz yeterlidir. Sizler için her türlü yardıma hazırız…

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.