Matmazel

1
(1)

Matmazel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. No:101 D:Zk039, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 273 81 71

Matmazel Yol Tarifi

Matmazel

Matmazel İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. No:101 D:Zk039, Gaziemir – İzmir olan Matmazel, işletmesine (0232) 273 81 71 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Matmazel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Matmazel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Matmazel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Matmazel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Matmazel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Matmazel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Matmazel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Matmazel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

One thought on “Matmazel

  1. Matmazelden aldığım çanta bir haftalık kullanım sonrası kullanılamaz hale geldi. Verdiğim parayı kesinlikle haketmiyormuş. İade için götürdüm geri bildirimde “üretim hatası değildir para iadesi ve değişim yapılmayacak, ürününüzü alabilirainiz” diye bir mesaj tarafıma gönderildi. Çantayı almayacağım firma olarak siz kullanın….. Verdiğim parayı kesinlikle haketmiyormuş… İlk kez bu marka çanta aldım hayal kırıklığı…. Bu arada çalışanlara lafım yok çok güler yüzlüler ve yardımcı oldular teşekkür ediyorum.

Comments are closed.