Gaziemir Yol Tarifi

Gaziemir’e nasıl giderim diye düşünüyorsanız ister toplu taşıma isterseniz de özel araç ile Gaziemire ulaşım ve yol tarifi bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. İzmirin herhangi bir ilçesinden yada İzmir dışından Gaziemire ulaşmak artık çok kolay. Gaziemir havalimanına çok yakın olduğu için çok bilinmekte ve kolayca ulaşılmaktadır. Gaziemire ulaşım için İzban, belediye otobüsü, dolmuş ve minibüs gibi bir çok alternatifiniz bulunmaktadır. Bornova, Yeşilyurt, Üçyol, Buca gibi bir çok ilçeden direk minibüs ile Gaziemir merkeze ulaşabilirsiniz. Ayrıca Konak, Balçova, Alsancak, Çankaya ve Tınaztepe gibi yerlerden de belediye otobüsü ile kolayca gelebilirsiniz. Gaziemire özel araç ile gelecekseniz, Bornova ve Balçova çevre yolunu kullanabilir ve Karabağlar Akçay caddesi üzerinden kolayca Gaziemire gelebilirsiniz. Gaziemir yol tarifi için aşağıdaki haritayı kullanabilir, isterseniz haritaya konumunuzu girerek navigasyon aracılığı ile gaziemir yol tarifi alabilirsiniz. İzmir Gaziemir yol tarifi bilgileri, gaziemire ulaşım haritası ve gaziemir hakkında tüm merak ettikleriniz için Gaziemirin en büyük internet sitesi size yeter. Gaziemir hakkında tüm ihtiyaçlarınız ve merak ettikleriniz için gaziemir iletişim sayfasından bize bize ulaşabilirsiniz.

Gaziemir Yol Haritası ve Ulaşım

Gaziemir Hakkında

Gaziemir, İzmirin güneyinde İzmir’in merkezine 13 km uzaklıkta olup, Adnan Menderes Havalimanı ve Ege Serbest Bölgesini içerisinde barındıran 130 bin nüfuslu bir ilçedir. Ayrıca Ulaştırma Okulu ve çevresindeki sanayi bölgeleri ile anlık nüfusu 200 bin civarına ulaşmaktadır.

gaziemir yol tarifi

Gaziemir nasıl gidilir sorularınızın tüm cevapları burada. Gaziemir ile ilgili tüm merak ettikleriniz için aşağıda yer alan form ile bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa sürede yanıtlanacaktır.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

21 thoughts on “Gaziemir Yol Tarifi

  1. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir Ulaştırma okulunua 1-2 km mesafededir. Havaalanından bineceğiniz Havaş önünden geçer. İzban metro ile arası birkaç duraktır. Taksi ile gelmek bile çok ucuz olur. Havalimanından çıkınca istediğiniz ulaşım yolunu kullanın. Birkaç dakika içinde çok ucuza ulaşabilirsiniz.

 1. Gaziemir neden bu kadar bilinmiyor acaba? İzmir merkeze çok yakın. Tüm toplu taşıma araçları gidiyor. Havaalanı yanında olan bir ilçe neden tanınmıyor acaba? Araştırdım 200 bine yakın nüfusu var. Eski adı Seydiköy imiş. Ama sorsan kimse bilmiyor. Gaziemir Belediyesi tanıtım için yeterince çalışmıyor galiba.

 2. Gaziemire ulaşım için bir çok yol varmış. İzban metro Gaziemirden geçiyor. Üçyol, Yeşilyurt, Buca, Bornova dolmuş ve minibüs seferleri de var. Konak, Alsancak, Tınaztepe ve Balçovadan Eshot otobüs seferleri de varmış. Gaziemiri çok iyi bilmiyoruz ama baya merkezi yermiş. İzmirin her yerinden ulaşım oldukça kolay.

 3. Gaziemir metropol olmuş biz görmeyeli. Yol tarifi alarak Gaziemire geldim. Çok değişmiş ve gelişmiş. Allahtan havalimanına çok yakın ve buradan ulaşmak çok kolay oldu.

 4. İzmir merkezden Gaziemire ulaşım oldukça kolay. Konaktan 152 nolu belediye otobüsü ile Gaziemire ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel araç ile geliyorsanız bu sayfa yer alan Gaziemir yol tarifi harita ile gelebilirsiniz. Haritaya konumunuzu girerek haritalar uygulaması ile en kısa yoldan Gaziemire ulaşabilirsiniz.

 5. Sayenizde Gaziemire rahatça ulaşabildim. Yol tarifi almak ve Gaziemire ulaşım harita sayesinde çok kolay oldu. Gaziemir haritası üzerinden adım adım takip ederek Gaziemir yol tarifi alabildim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu hizmet İzmir’in tüm ilçeleri için yapılmalı bence.

  1. Gaziemir yol tarifi sayfamızı Gaziemire ulaşım ihtiyacı olan herkes için oluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. İşinize yaraması ve Gaziemire yol tarifi alabilmeniz çok sevindirici. Gaziemirin en büyük sitesi olarak bizlere Gaziemir ile ilgili isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir.

 6. Gaziemir yol tarifi almak ve Gaziemir harita bilgisi için başka yer aramanıza gerek yok. Gaziemire ulaşım ve harita için bu sayfada yer alan haritadan istediğin yerden Gaziemire yol tarifi harita ve navigasyon bilgisi alabilirsiniz.

  1. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Gaziemir yol tarifi almanıza biraz da olsa yardımcı olabildiysek ne mutlu. Gaziemir ile ilgili her türlü bilgiyi paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın