Arden Furniture Izmir

3.7
(32)

Arden Furniture Izmir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Kısıkköy Mobilya Şehri, Saim Çıkrıkçı Cd. No: 25, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 257 58 57

Arden Furniture Izmir Yol Tarifi

Arden Furniture Izmir

Arden Furniture Izmir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Kısıkköy Mobilya Şehri, Saim Çıkrıkçı Cd. No: 25, Menderes – İzmir olan Arden Furniture Izmir, işletmesine (0232) 257 58 57 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arden Furniture Izmir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arden Furniture Izmir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arden Furniture Izmir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arden Furniture Izmir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arden Furniture Izmir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arden Furniture Izmir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arden Furniture Izmir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arden Furniture Izmir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

32 thoughts on “Arden Furniture Izmir

  1. Almanyaya mobilya siparis etmek icin gittik. Müsterilerle cok iyi ilgileniyorlar. Saygili ve güler yüzlüler. Kontrati imzalayip parayi verdikden sonra mobilyalari alip sok olduk. Yamuk koltuklar ve birbirine uymiyan ölcülerle yapilmis mobilyalar geldi ve elimizde patladi. Geri yollama imkanimiz da olmadigindan bu sekilde idare etmek zorunda kaldik. Eger tasarrüf edeyim diye bu sekilde yapicaksaniz kesinliköe hayir derim.

  2. Ürünü alırken gayet ilgili davranıyorlar. 5 yıl-10 yıl garanti veriyorlar. Ama ürünle ilgili 1 yıl sonra sorun yaşadık 1 defa tamir edildi 20 gün sonra tekrar aynı sorunu yaşadık, kullandıkları dil hiç çözüme odaklı değil, eve gelen servisteki elemanların diyalogları hiç iyi değil. Yeni kayıt oluşturdum, ürün için gelecekler sonucu burdan tekrar bildiririm…

    23.05.2019 tarihi itibari ile halen sorun çözülmedi, alırken bir daha düşünün…

  3. Evet görüntüde mobilyalar çok güzel kullanıcısı olarak söylüyorum gün geçtikçe sıkıntı yapmaya başladılar ve telefon açtığınızda Hep bir oyalama içersindeler.. Ürünü satana kadar iyiler ve ilgililer sonrası boş 10 yıl garanti tamamen yalan

  4. Aralık 2019 yılında düğünümüz için mobilya alışverişimizi Kısıkköy Arden mobilya dan yaptık. İki kösem koltuk bir de chester koltuk takimi begendik. Para alışverişine kadar her şey günlük gülistanlık parayı aldıktan sonra yok aylardır eşyamızın peşindeyiz sürekli bir kumaş yok yalanindalar 1 ay sonra ceyzim gidecek mobilyalarım yok. Dükkana gidiyoruz mobilyamızın durumunu sormaya burası yeni devredildi İflas edildi durumu ile karşı karşıya kaldık paramızla rezil olduk onca para kolay kazanılmıyor hepsi tozla duman iki kosemimizi zar zor aldık iyi ya da kotu gelmiş bir şekilde ama diğer bütün eşyalarım eksik Kısıkköy evet mobilya şehri olabilir ama o mobilya şehrinde böylesine düzenbaz yalancı mobilyacılar yer almasın. Biz mağdur olduk mağduriyetimiz karşılanmadı başka kisiler mağdur olmasın gereği bir an önce yapılmalı.

Comments are closed.