Dark Firin Cafe

4
(3)

Dark Firin Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, 674. Sk. 5/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Dark Firin Cafe Yol Tarifi

DARK FIRIN CAFE

Dark Firin Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, 674. Sk. 5/A, Gaziemir – İzmir olan Dark Firin Cafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dark Firin Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dark Firin Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dark Firin Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dark Firin Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dark Firin Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dark Firin Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dark Firin Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dark Firin Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

3 thoughts on “Dark Firin Cafe

  1. Ortam hoş fakat serpme kahvaltisi maalesef hiç iyi değil serpme kahvaltı olarak gösterilen afişlerinde bile patates kızartması börek tarzı ara sıcaklar mevcut fakat gelen sadece zeytin peynir ve reçel ve türevleri hüsrana uğradığımiz bir kahvaltı oldu zeytin ekmek yiyerek doymaya çalıştık ille börek patates kızartması şartta değildi ama ozman da peynir miktarını falan arttrmalilardi cafenin dıştan görünüşüne göre biraz hayal kırıklığı oldu maalesef

Comments are closed.