Başdaş Market

3.9
(283)

Başdaş Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Kemal Reis Cd. No:29, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 05 66

Başdaş Market Yol Tarifi

Başdaş Market

Başdaş Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Kemal Reis Cd. No:29, Gaziemir – İzmir olan Başdaş Market, işletmesine (0232) 252 05 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Başdaş Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Başdaş Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Başdaş Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Başdaş Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Başdaş Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Başdaş Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Başdaş Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Başdaş Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 283

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

283 thoughts on “Başdaş Market

  1. Bu tip marketler sodexo ticket pass kart kullanıldığından olsa gerek piyasadaki marketlerden daha fazla yüksekler. Sanki sodexodaki para uzaydan inme oluyor ondan daha çok alma imkanı hissediyorlar sanırım. Genel olarak avm güzel personeli de ilgili.

  2. Sebze meyve reyonu iyi ama gıda da yemek kartı kabul eden bütün marketler gibi fiyatlar biraz yukarı

  3. Temiz ,kaliteli her gün gidiyorum evimin yanında gayet de mutluyum

  4. Sebze reyonu ve çalışanlar iyi ilgi alaka güzel. market olarak çok yeterli bulmadım nedense soğuk buldum eksik olan bişeyler var sanki

  5. Cesit bol ancak rakamsal olarak biraz yüksek personel hizmeti gayet iyi

Comments are closed.