Çözüm Mobilya

4
(30)

Çözüm Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Kısıkköy Mobilya Şehri, Saim Çıkrıkçı Cd. No:25, Menderes – İzmir

Telefon : 0850 226 3235

Çözüm Mobilya Yol Tarifi

Çözüm Mobilya

Çözüm Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Kısıkköy Mobilya Şehri, Saim Çıkrıkçı Cd. No:25, Menderes – İzmir olan Çözüm Mobilya, işletmesine 0850 226 3235 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çözüm Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çözüm Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çözüm Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çözüm Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çözüm Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çözüm Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çözüm Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çözüm Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

28 thoughts on “Çözüm Mobilya

  1. Teslimat 21 iş günü denmesine rağmen geç geldi. Üstelik hem eksik, hem kusurlu, hem de yanlış bir şekilde geldi. Mağazaya gidip çözülmesini istediğimizde konunun çözüleceğini parçalı sevkiyat yapacaklarını bildirdiler. Ancak dün gelen sevkiyatta da ürünlerin hepsi çizik paslı ve kusurluydu. Gelen ürünler kutulu değildi. Bu nedenle de sıfır ürün olmadığınız düşünüyoruz. Çözüm mobilyaya adım attığımız güne bin pişmanız.

  2. Kısıkköy Çözüm mobilyadan toplu yaptığımız alışveriş sözleşmede yazan tarihten geç geldi. Gelen mobilyalar da hep talep ettiklerimizden farklı geldi, hem de kusurlu geldi. Firma ile iletişime geçtiğimizde değiştireceklerini söyledi. Dün gece değiştireceklerinin bir kısmı gelecekti. Dün bütün gün gece 12ye kadar sevkiyatın gelmesini bekledik ve gelen de olmadı.
    Konu çözümlenene kadar hakkımızı arayacağız. Özetle sunulan çözümler çözüm değil, hepsi aksilikler silsilesi….

  3. Yakın arkadaşım buradan mobilya aldı. Mobilyalar zamanında gelmedi. Yanlış ürünler gönderildi. Defalarca firmayla iletişim kurmasına rağmen en ufak bir yardımda bulunmadılar. Hala daha sorunlar devam ediyor. Kesinlikle çözüm ve kelebek mobilyayı tavsiye etmiyorum.

  4. Asla tavsiye etmiyorum kardeşim aldıkları mobilyaları ilk olarak zamanın da gelmemesi ardından gelen mobilyalarin kusurlu olması degisrilmek için söylenilen tarihte gelmemesi ve telefonlara cevap verilmemesi kesinlikle tavsiye etmiyorum hatalarını telafi etmek yerine daha çok mağdur ettiler

  5. Mağdur olmak istemiyorsanız kesinlikle buradan alış veriş yapmayın. Yatak başlığı ve baza aldım 21 haziranda, 15 gün içinde teslim süresi yazıldı sözleşmeye. Fakat bugün oldu hala teslim edilmedi. Telefonla teslimat süresi sorduğumda size haber vereceğiz diyorlar ama geri dönmüyorlar.Bugunde işi gücü bıraktım mağazaya gittim teslim edilmeme sebebi olarak ellerinde demir olmadığını söylediler.(Şaka gibi)

Comments are closed.