Alkanat Mobilya

5
(2)

Alkanat Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası mahallesi Namık Kemal Caddesi No 22 Kısıkköy, Menderes – İzmir

Telefon : 0543 831 01 83

Alkanat Mobilya Yol Tarifi

Alkanat Mobilya

Alkanat Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası mahallesi Namık Kemal Caddesi No 22 Kısıkköy, Menderes – İzmir olan Alkanat Mobilya, işletmesine 0543 831 01 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alkanat Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alkanat Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alkanat Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alkanat Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alkanat Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alkanat Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alkanat Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alkanat Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

One thought on “Alkanat Mobilya

  1. Evimizin dolaptan koltuklara, masadan sandalyelerine kadar bütün mobilyalarını Alkanat mobilyaya yaptırdık. Ne istediğimizi çok iyi anladılar hatta istediğimizden de daha iyilerini yaptılar. Hayali olarak anlattığımız, fotoğraflardan gösterdiğimiz ürünleri evimizin tam ölçüsüne göre yaptılar ve her seferinde söylenen günde teslim ettiler. Başta Can Bey olmak üzere, Ömür Bey’e ve tüm ekiplerine kaliteli ve sorunsuz hizmetleri için çok teşekkür ederiz.

Comments are closed.