Kısıkköy Mobilya Şehri

4
(455)

Kısıkköy Mobilya Şehri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk Mah. Koca Mimar Sinan Cad. No:4 Kıskköy, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 257 50 05

Kısıkköy Mobilya Şehri Yol Tarifi

Kısıkköy Mobilya Şehri

Kısıkköy Mobilya Şehri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk Mah. Koca Mimar Sinan Cad. No:4 Kıskköy, Menderes – İzmir olan Kısıkköy Mobilya Şehri, işletmesine (0232) 257 50 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kısıkköy Mobilya Şehri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kısıkköy Mobilya Şehri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kısıkköy Mobilya Şehri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kısıkköy Mobilya Şehri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kısıkköy Mobilya Şehri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kısıkköy Mobilya Şehri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kısıkköy Mobilya Şehri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kısıkköy Mobilya Şehri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 455

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

455 thoughts on “Kısıkköy Mobilya Şehri

  1. İlk iki Cadde Harika! Çok güzel, temiz, düzenli ve modern, Örnek bir mobilya alış veriş merkezia alış veriş merkezi

    Arka caddeler bir FELAKET! Sanki belediyenin çöplüğü, ön cadde ne kadar düzgünse arka ve yan caddeler bir o kadar tam tersi..

    Arka caddedekiler, siz kendinize yakîştılrıyorsanız ben artık bir şey demeyeyim.

  2. İsminin sanayi olduğuna bakmamak lazım, çok güzel geniş yolları olan gözde firmaların mağazaları ile sğslenmiş izmire yakışır bir mobilya şehri.

  3. Kurumsalların haricinde, hiç bir mağazada hiç bir ürünün etiketi ve fiyatı üzerinde yok. Herkese kafalarına göre fiyat veriyorlar. Hiç güven vermiyorlar…

  4. Boşuna gelmişiz piyasada aynı ürün aynı fiyata var boşa km yaptık

Comments are closed.