Taze Firin

3
(9)

Taze Firin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, 16. Sk., Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Taze Firin Yol Tarifi

Taze Firin

Taze Firin İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, 16. Sk., Gaziemir – İzmir olan Taze Firin, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Taze Firin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Taze Firin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Taze Firin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Taze Firin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Taze Firin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Taze Firin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Taze Firin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Taze Firin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

8 thoughts on “Taze Firin

 1. Çok samimiyetsiz kalitesiz bir işletme ürünleri lezzetsiz sahipleri çok kaba ve esnaf değiller ekmek yapmayı bile beceremiyorlar ama satmaya calisiyorlar rezil olmasınlar diye geri goturdugum ekmeği sahibi aldı yerine ekmek bile vermedi sizde alışveriş yaparsanız anlayacaksınız ama düzgün çalışan firmalara engel olduklarını düşünüyorum geçici bir süre ile olsada.

 2. Biraz önce eşim peynirli boyöz ve sade boyöz aldı peynirli boyözleri köpeğin önüne koysanız hakaret sayar ortadan delinmiş saçma sapan görüntü. Müşteriye saygısı olan onları birak poşete koymayı tezgaha bile çikarmaz. Kalabalıkta eşim de görmemiş poşete koymuşlar yaaaa bir gördüm beynimden vuruldum. Pazar kahvaltısı hüsran

 3. Ekmek fena değil içleri hamur kalıyor bazen..ama tatlı birkez aldık çok kötüydü birkez baklava aldık zehir gibi acıydı misafire koyduk rezil olduk çöp oldu

 4. Ekmekleri çok güzel.
  Kıymalı börek kıyma ve soğan oranı iyi değil.
  Şerbetli tatlılar şeker fazla kaynadigi için mideyi yakıyor. Patronlar dikkat.
  Tüm pasta çeşitleri gösterişli ama hepsinin tadı aynı.
  Farklı bir ürün bile aynı tad.
  Buna bir çözüm patronlar.

 5. Yas pasta aldık, mum koymuslar altlıgı yok. Maytap koymuşlar en dandıgınden. Sımıt aldık, guzel degıldı. Gereksız pahalı ayrıca. Tavsıye etmıyorum.

Comments are closed.