Modalife Kısıkköy

4.2
(18)

Modalife Kısıkköy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Mah, Saim Çıkrıkçı Cd. No:59, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 257 59 75

Modalife Kısıkköy Yol Tarifi

Modalife Kısıkköy

Modalife Kısıkköy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Mah, Saim Çıkrıkçı Cd. No:59, Menderes – İzmir olan Modalife Kısıkköy, işletmesine (0232) 257 59 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Modalife Kısıkköy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Modalife Kısıkköy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Modalife Kısıkköy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Modalife Kısıkköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Modalife Kısıkköy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Modalife Kısıkköy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Modalife Kısıkköy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Modalife Kısıkköy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

18 thoughts on “Modalife Kısıkköy

  1. şirket olarak genelde problemli bir şirket. bu şubesi ayrıca problem bilal bey di sanırım ismi. sadece o değil bölge müdürleri hüseyin bey telefonları açmıyor. açınca da destek olmuyor. şikayet edeceğim dedim hiç umursamadı bile. şirket rahat davranıyor bunlara sanırım müşteri memnuniyeti denen hiçbir şey yok. müşteri hizmetleri de öyle genel olarak Modalife şirketi sorunlu.

  2. Ürünleri çok şık ve çok uygun. Personellerine de ayrıca teşekkür ederim.

  3. Güler yüzlü çalışanları ve uygun fiyatlarıyla her zaman favorim

  4. Dha once komple ev düzdüm çok memnum kaldım simdi birdaha ev duzcem yine buradan

  5. Çalışanlar çok güler yüzlü ve ürünler kaliteli. Düğün zamanı evimi hep buradan dizdim çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. ????

Comments are closed.