Kral Mobilya Showroom Plus

4
(4)

Kral Mobilya Showroom Plus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kısık, Saim Çıkrıkçı Cd. No:9, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 257 69 58

Kral Mobilya Showroom Plus Yol Tarifi

Kral Mobilya Showroom Plus

Kral Mobilya Showroom Plus İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kısık, Saim Çıkrıkçı Cd. No:9, Menderes – İzmir olan Kral Mobilya Showroom Plus, işletmesine (0232) 257 69 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kral Mobilya Showroom Plus ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kral Mobilya Showroom Plus yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kral Mobilya Showroom Plus hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kral Mobilya Showroom Plus ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kral Mobilya Showroom Plus ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kral Mobilya Showroom Plus için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kral Mobilya Showroom Plus bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kral Mobilya Showroom Plus sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Kral Mobilya Showroom Plus

  1. Aldığım ürün için peşin para verdim. Sözleşme yaptık, sözleşmede yazan tarihin sembolik olduğu çok daha önce ürünün elimde olacağı söylendi. Sözleşme de yazan tarih geldiğinde sevgili satış temsilcisi arkadaşı aradım. Bana zaman verin öğreneyim dedi. Kesinlikle kabul etmediğimi firmasının keyfini beklemeyeceğimi söyledim ve para iadesi talep ettim. Merkezden arayıp bilgi vereceklerini söylediler. Tabii ki arayan falan olmadı tüketici hakem heyetine başvurup bilgi verdim. Sen kaybedersin parandan kesilir biz bildirdik ki size gibi cümleler ile üstü kapalı tehdit ettiler. Konuşmaların hepsi kayıtlıdır. Ülkede kanun hak hukuk var. Buradan alışveriş yapacaksanız size iyi şanslar. Asla önermiyorum, mümkün olan her platformda da bu konuyu paylaşacağım.

Comments are closed.