Dönmezler Hali Mobilya

3.8
(4)

Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk Mah. Saim Çıkrıkçı Caddesi No: 71 Kısıkköy 35470, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 257 65 37

Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş Yol Tarifi

DÖNMEZLER HALI MOB EV GER SAN TİC A Ş

Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk Mah. Saim Çıkrıkçı Caddesi No: 71 Kısıkköy 35470, Menderes – İzmir olan Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş, işletmesine (0232) 257 65 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dönmezler Hali Mob Ev Ger San Ti̇c A Ş sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Dönmezler Hali Mobilya

 1. İşine Değer veren işletmeci
  prensipli ve değerli personel
  Mobilya Çeşitleri ile sanayimize değer katıyor.
  Mükemmel hizmet
  Kaliteli ürünler.

 2. Rezil bi yer sakın gitmeyin ürünün parasını alıyorlar bekle sonra 1 sene ürün gelmesini gitmeyin kardeşim yazık etmeyin kendinize allah böyle insanlara nasıl ekmek veriyor hala anlamadım yazıklar olsun

 3. Mağaza çalışanlarına sözüm yok, gerçekten çok ilgililer. Hatta piyasadan bir tık daha ucuza bile alırsınız. Ancak teslimatı yapan ekip tam bır fiyasko. Onca seçenek arasından, özene bezene seçip beğendiğiniz koltuk takımını, kargo tulumba paldır küldür evinizde bulursunuz. Sonra bı bakmışsiniz doğru düzgün taşınmadığı için, daha yeni aldığınız üründe deformeler, yırtıklar görürsünüz. Arar derdinizi anlatirsiniz. Ayni ekip yine gelir, ürünü goturur. Tekrar beklersiniz ürün gelecek diye veee yine aynı ekip getirir. Bu kez de başka yerinde başka bir defo. Bitmeyen kabus gibi bir kısır döngü. Tamam yoğunsunuz, tamam tabi ki zor bir iş. Ama bu şekilde çalışarak iş yükünüzü daha çok artıran yine sizsiniz. Vaktim çok, sinirlerim sağlam uğraşırım diyorsanız alın. Ancak benim için İstikbal=PİŞMANLIK..

Comments are closed.