Balde Apotheke

4.4
(17)

Balde Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Auenstraße 84, München – Germany

Telefon : 089 2013215

Balde Apotheke Yol Tarifi

Balde Apotheke

Balde Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Auenstraße 84, München – Germany olan Balde Apotheke, işletmesine 089 2013215 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Balde Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Balde Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Balde Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Balde Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Balde Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Balde Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Balde Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Balde Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

17 thoughts on “Balde Apotheke

  1. Harika bir ekip, hoş bir atmosfer, istenirse çok iyi kapsamlı profesyonel tavsiyeler, ancak müdahaleci değil – ve sözler ve eylemlerle her zaman yanımda. Ne yaptıklarını biliyorlar!
    Çok teşekkürler!

  2. Harika tavsiyeler ve son derece iyi ve yetkin bir ekiple harika eczane!

  3. Geçen gün maskesiz genç eczacının mağazada sakince kasılarak etrafı müşterilerle doluyken rafı temizlemesi beni dehşete düşürdü. Bir eczane – diğer tüm işletmeler gibi – müşterilerini korumakla kalmamalı, aynı zamanda bir sağlık tesisi olarak iyi bir örnek oluşturmalı ve tehlikeli virüsü böyle bir jestle küçümsememelidir.

Comments are closed.