Uluç Mobilya Kısıkköy

4.2
(5)

Uluç Mobilya Kısıkköy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saim Çıkrıkçı Cad. No:38 Kısıkköy/Menderes/İZMİR, Menderes/Kısıkköy – İzmir

Telefon : (0232) 254 51 69

Uluç Mobilya Kısıkköy Yol Tarifi

Uluç Mobilya Kısıkköy

Uluç Mobilya Kısıkköy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saim Çıkrıkçı Cad. No:38 Kısıkköy/Menderes/İZMİR, Menderes/Kısıkköy – İzmir olan Uluç Mobilya Kısıkköy, işletmesine (0232) 254 51 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uluç Mobilya Kısıkköy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Uluç Mobilya Kısıkköy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Uluç Mobilya Kısıkköy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Uluç Mobilya Kısıkköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Uluç Mobilya Kısıkköy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Uluç Mobilya Kısıkköy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Uluç Mobilya Kısıkköy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Uluç Mobilya Kısıkköy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

5 thoughts on “Uluç Mobilya Kısıkköy

  1. Salon oturma grubu, konsol , tv ünitesi,yemek masası ve sandalyelerini kendilerinden satın aldık Satış yaparken mükemmel yaklaşım. Ama ne yazık ki ürün satılırken verilen sözler tutulmadı. * Yemek masasının cilasında sıkıntı var. * Yemek masası sandalyelerinin bazılarında çizikler mevcut. * Koltuklar her oturdugumuzda konuşur gibi ses çıkarıyor. Sorunları telefon ve WP ile ilettigimizde her seferinde bir bahane…. Satış sonrası servis ihtiyacınız olmaz ise ürünleri kaliteli alabilirsiniz.

  2. Kaliteli ürün uygun fiyat olarak değerlendirilebilir. Seçenekler gayet fazla, mobilya alacakların fikir sahibi olmak için uğramalarını tavsiye ediyorum

Comments are closed.