Konfor Mobilya Kısıkköy

2.8
(12)

Konfor Mobilya Kısıkköy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No:43, Kısıkköy – İzmir

Telefon : 0850 455 0232

Konfor Mobilya Kısıkköy Yol Tarifi

Konfor Mobilya Kısıkköy

Konfor Mobilya Kısıkköy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No:43, Kısıkköy – İzmir olan Konfor Mobilya Kısıkköy, işletmesine 0850 455 0232 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Konfor Mobilya Kısıkköy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Konfor Mobilya Kısıkköy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Konfor Mobilya Kısıkköy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Konfor Mobilya Kısıkköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Konfor Mobilya Kısıkköy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Konfor Mobilya Kısıkköy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Konfor Mobilya Kısıkköy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Konfor Mobilya Kısıkköy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

12 thoughts on “Konfor Mobilya Kısıkköy

  1. Kısıkköy mağazasından aldığım ürün, 17/06 tarihinde teslimat sözü verilmesine rağmen teslim edilmiyor. düğün tarihimi belirttiğimde kendi adına söz veren mağaza müdürü, bir anda kayıplara karıştı ortalıkta yok. 3. kez söz verişleri ve hala mobilyalar gelmedi. Para iadesi de yapamaya yanaşmıyorlar. (defalarca ikaza rağmen )Şimdi manevi tazminat davasıyla 6000 tl+ürün bedelini talep edebiliyorum. Aynı mağduriyeti yaşayanlar var ise bu yola başvurabilirler. Satış sırasında ilgi alaka çok iken şimdi sert bir üslupla konuşulmaya başlandı. Daha da kapısından geçmem bu konforun. Buradaki şikayetleri dile getirince, hepsine bir kulp bulunuyor ama sakın inanmayın.

  2. Yorumlara baksaydım buraya adımımı atmazdım. Satış yapana kadar her sözü verip satıştan sonra bin bir yalan söyleyen kurumsallıktan oldukça uzak bir işletme. Sorsanız biz kurumsal firmayız lafı ağızlarından düşmüyor. Biz hata ettik siz etmeyin daha kurumsal yerler ile çalışın, paranızla rezil olmayın. Düğünümüz var misafirlerimiz için alıyoruz dedik biz size sipariş yetişmezse buradan teşhir getiririz hiç merak etmeyin dediler, hadi getirin dediğimizde satış personeli yanlış bilgi vermiş dediler. Dahası olayın bir gün öncesinde ürünler hazır parayı yatırın diye yalan söyleyip sözleşmedeki tarihte teslim edememelerine rağmen sipariş iptalinde yüzde 20 kesinti olur diyorlar, dolandırıcıdan halliceler yani. Müşteri hizmetlerine yazdım, arayıp kusura bakmayın hata olmuş bile demediler aşırı kurumsallar.
    Yine de heyecan yaşarım, stresi severim, benim işim zamanında olmasa da olur diyorsanız siz bilirsiniz 🙂

  3. Kesinlikle burdan alışveriş yapmayın. Dolandırıcılıkta profesyonel çalışanlara sahipler. Satış yapıp parayı alana kadar her şey çok güzel, ama teslimata gelince bir sorun yaşadığınızda müşteri hizmetlerine ulaşın biz bir şey yapamayız deniliyor. Ben nerden satın aldıysam sorunum varsa ilgilenilmeli. Sözlü sözleşmede masa satın almamıza rağmen yazılıya konulmayıp masanın parası eklenmiş. Bunu teslimatta fark ettik. Fazla para aldıklarını ispat etmemize rağmen hiçbir şey yapılmadı ve bir masaya iki kere para mdemek zorunda kaldık. İlgisiz personeller, kandırmaca sözler ve oyalanan müşterilerden başka bir şey değil.

  4. İlgisiz yönetime ve saygısız çalışanlara sahip bir yer. Mümkünse yolunuz dahi düşmesin.

  5. Personeli güleryüzlü ve yardımcı olmak için tüm seçenekleri öneriyorlar. Ilgileri için çok teşekkür ederim. ????????????????????‍♂️

Comments are closed.