Kısıkköy Letto Mobilya

2.8
(22)

Kısıkköy Letto Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Mehmet Akif Cd. No:1, Menderes – İzmir

Telefon : 0505 016 20 26

Kısıkköy Letto Mobilya Yol Tarifi

Kısıkköy Letto Mobilya

Kısıkköy Letto Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Mehmet Akif Cd. No:1, Menderes – İzmir olan Kısıkköy Letto Mobilya, işletmesine 0505 016 20 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kısıkköy Letto Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kısıkköy Letto Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kısıkköy Letto Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kısıkköy Letto Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kısıkköy Letto Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kısıkköy Letto Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kısıkköy Letto Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kısıkköy Letto Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

22 thoughts on “Kısıkköy Letto Mobilya

  1. Aldığım ürünler teslim edilmesi gereken tarihte gönderilmedi. Üç defa tarih ileri atıldı. Bununla da kalmayıp ürünlerim eksik gönderildi. Böyle olacağını bilseydim asla almazdım. Tek kelime ile hayal kırıklığı..

  2. Aldığım ürünler teslim edilmesi gereken tarihte gönderilmedi. Üç defa tarih ileri atıldı. Bununla da kalmayıp ürünlerim eksik gönderildi. Böyle olacağını bilseydim asla almazdım. Tek kelime ile hayal kırıklığı…

  3. Enis bey ve zübeyde hanım mükemmel ilgilendiler, siparişler verildi ödemeler yapıldı hep çözüm odaklılar çok iyi. Allah bereket versin. Mağazaya giderseniz ya zübeyde hanım yada enis bey ile ilgilenmesini isteyin çok bilgililer

  4. adamlar yapıyo işi. mis gibi fiyat bebek gibi mobilya. 1 yıldız verip lekelemeye çalışan toblara bakmayın onlar hep merdiven altı dükkan. girin alın pişman olmayın. letto>all derim ve yorumu sonlandırırım. bune olm destan yazdım parmaklarım acıdı

  5. Mağazaya adımımızı attığımız andan eve eşyaların kurulum aşamasına kadar her şey harikaydı. Zübeyde Hanım ın ilgisi, Şahin Bey ve Bora Bey in kurulumdaki özeni için çok teşekkür ediyoruz. Aldığımız ürünler çok hızlı geldi. Tekrardan mobilya almak istersem gözüm kapalı yine Letto ya giderim. Letto ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Comments are closed.

Kısıkköy Letto Mobilya

3.1
(8)

Kısıkköy Kısıkköy Letto Mobilya Mağazası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Kısıkköy Letto Mobilya modelleri ve fiyatları için aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.

Adres : Oğlananası Atatürk Mah. Mehmet Akif Cd. No:1 Menderes Kısıkköy – İzmir

Telefon : 0505 016 20 26

Kısıkköy Letto Mobilya Yol Tarifi

kısıkkoy letto mobilya

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

One thought on “Kısıkköy Letto Mobilya

Comments are closed.