Apotheke Am Odeonsplatz

3.6
(15)

Apotheke Am Odeonsplatz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Odeonspl. 1, München – Germany

Telefon : 089 2802220

Apotheke Am Odeonsplatz Yol Tarifi

Apotheke am Odeonsplatz

Apotheke Am Odeonsplatz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Odeonspl. 1, München – Germany olan Apotheke Am Odeonsplatz, işletmesine 089 2802220 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Apotheke Am Odeonsplatz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Apotheke Am Odeonsplatz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Apotheke Am Odeonsplatz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Apotheke Am Odeonsplatz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Apotheke Am Odeonsplatz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Apotheke Am Odeonsplatz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Apotheke Am Odeonsplatz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Apotheke Am Odeonsplatz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

15 thoughts on “Apotheke Am Odeonsplatz

  1. Hiç bu kadar arsız bir eczacı görmedim. Aslında, sadece karıştırılması gereken ve sadece 10 dakika sürmesi gereken reçeteli bir merhem almak istedim. 20 dakika sonra ve sadece istek üzerine, Bayan Bode (muhtemelen patron bile …) merhemi başka birine verdiğini bildirdi! Veri korumanın dışında (elbette reçeteyi başka birine vermişti) ve ilacı sadece diğer insanlara vermemelisiniz (diğer hasta için hayatı tehdit edici olabilir), onu anlaşılır bir şekilde üzdüğümde gerçekten samimi ve çirkinti. Sahip olmak. O anda bir bahane bile düşünemedi. Sonunda, o sadece bir ilaç (muhtemelen izin verilmiyor), görünüşe göre ek bir karıştırma olmadan bir farmasötik üreticiden elde edilebilir bir merhem verdi! Kesinlikle imkansız bir davranış! Aslında böyle bir şey yaşamadım ve bu nedenle bu eczaneyi kimseye tavsiye edemem. Her halükarda, onu bir daha asla ziyaret etmeyeceğim!

  2. Şimdiye kadar her zaman dostça ve karmaşık olmayan bir şekilde muamele gördüm. Ve muhtemelen neredeyse her zamanki gibi: Ormana nasıl çağrı yapılır …

  3. Arkadaş canlısı ve çok çalışkan. Çok iyi stoklanmış bir eczane. Önerilebilir.

  4. Very unhappy experience there! They used wrong recipe for me but refused to confess the problems. Never shop there again !!!!!!!!!!

Comments are closed.