Orniy Mobilya

1.8
(10)

Orniy Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Mehmet Akif Cd. No:27, Menderes – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Orniy Mobilya Yol Tarifi

Orniy Mobilya

Orniy Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Mehmet Akif Cd. No:27, Menderes – İzmir olan Orniy Mobilya, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Orniy Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Orniy Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Orniy Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Orniy Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Orniy Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Orniy Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Orniy Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Orniy Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.8 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

10 thoughts on “Orniy Mobilya

  1. İlgisizliğin, müşteriye satış sonrası nezaketsizliğin tavan yaptığı bir kurum. Gerçi kurum da dememek lazım ama neyse

  2. Rezalet. İstediğim ölçülerde dolap gelmedi. Tamamen farklı ölçülerde geldi. Bunu söyledikten sonra nazarlık olsun yanıtı aldım. Almayın aldırmayın buradan. Telefonları da açmıyorlar bilerek. Dolandırımak istemiyorsanız uğramayın

  3. Siparislerimiz eksiksiz gününden önce geldi . Malzeme kalitesi çok iyi . Siparişimizi verdikten sonra İnternette ki kötü yorumlari gördüm aceba mi dedim ama herşey eksiksiz ve düzgün geldi . Bizimle ilgilenen Sulayman abi , abi diyorum çünkü gerçekten abimiz gibi ilgilendi ve siparislerimizin her aşamasında bizimle iletişim halinde oldu . Ayrıca hediyeleri içinde tekrar teşekkür ediyorum kendisine . Uygun ve kaliteli alışveriş istiyorsanız tam yeri . Kötü yorumlara bakıp aldanmayın .

  4. Herşeyi 4 4luk tam tarihinde sorunsuz geldi suleyman abiye ve kurulumu yapan arkadaşlara ilgizinden dolayı çok tesekkur ederim.

  5. Burdan alış veriş yapıp memnun kalan var mıdır bilmiyorum, o kadar kötü bir mağaza. Umarım bu mağazaya girecek kişiler yorumları okur da bu yanlıştan döner. İki aile alış veriş yaptık . İkimizin siparişleri de sorunlu geldi. Köşe takımının koltuk rengini yanlış göndermişler, geldiğinde fark ettik sözleşmeye baktıklar , haklısınız yenisini göndercez deyip, bir daha ses çıkarmadılar. Burdan uzak durun .

Comments are closed.