Çetmen Mobilya

3.1
(17)

Çetmen Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No 22 D:No 22, Menderes – İzmir

Telefon : 0850 455 0555

Çetmen Mobilya Yol Tarifi

Çetmen Mobilya

Çetmen Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No 22 D:No 22, Menderes – İzmir olan Çetmen Mobilya, işletmesine 0850 455 0555 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çetmen Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çetmen Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çetmen Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çetmen Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çetmen Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çetmen Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çetmen Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çetmen Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

17 thoughts on “Çetmen Mobilya

  1. İki buçuk aydır ürünlerin teslimatı için bekliyoruz. İlgi alaka sıfır.
    ÇETMEN PİŞMANLIKTIR.

  2. Tugba hanım cok ilgili ve güler yüzlü kendisi bize cok yardımcı oldu.

  3. Çetmen Mobilya satın aldığım andan bana teslim edilen ana kadar her aşamasında problem yaşadım. 1-Söz verilen sürede teslimat yapılmadı. 2-Aldığım ürünler parça parça teslim edildi. Ve her teslimatta ya ürün hatalıydı veya gelen ürün yanlıştı. 3-hatalı ürün tekrar düzeltilmeye geldiğinde dahi gelen ürünler eskilerinden farklı geldi. Çok acemi bir ekibi var. Pandemi sürecinde neredeyse tüm Çetmen ekibi ile tanıştım. Evime girmeyen Çetmen personeli kalmadı. Müşteri hizmetleri ekibi de çözüm odaklı değil. Bir şikayetimi iletmek için 3 defa bağlandım. Şikayetimi nereye ileteceğimi bulmadım.

  4. Rezil firma rezil urun peşin para ile alırsınız arkasında koyarsınız, rezil şirket.

  5. Eşyalarınız harika çok beğendim aldıklarımı ama 3 aydır gelmeyen her cuma sizi bekliyorum ve parça parça geliyor o yüzden eşyaları hemen isteyin

Comments are closed.