Lidya Lara Mobilya 1

3.8
(4)

Lidya Lara Mobilya 1 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, No:, Mehmet Akif Cd. No:1, Menderes – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Lidya Lara Mobilya 1 Yol Tarifi

lidya lara mobilya 1

Lidya Lara Mobilya 1 İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, No:, Mehmet Akif Cd. No:1, Menderes – İzmir olan Lidya Lara Mobilya 1, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lidya Lara Mobilya 1 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lidya Lara Mobilya 1 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lidya Lara Mobilya 1 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lidya Lara Mobilya 1 ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lidya Lara Mobilya 1 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lidya Lara Mobilya 1 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lidya Lara Mobilya 1 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lidya Lara Mobilya 1 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

3 thoughts on “Lidya Lara Mobilya 1

  1. Ürünleri gerçekten çok kötü bize gösterilen ürünler ile eve gelen ürünler arasında baya fark var.Gösterdikleri aksine daha kalitesiz ürünler geliyor. İşçiliklerini hiç beğenmedik.Montaja gelen arkadaşlar baya kaba ve saygısız kişilerdi .Montaj yaptıkları bir çok üründe sıkıntı var .Çekmece ve dolap kapakları düzgün kapanmıyor .Evliliğimiz daha 1 yıl olmadan bütün ürünler sıkıntı çıkarmaya başladı .Lütfen güler yüzlü olmalarina bakmayın. Güzelce gezin görün araştırın lütfen bizim gibi pişman olmayın !!

  2. Mobilyalarım tam istediğim gibi geldi kurulum harika özel tasarım yük dolabım fortmanto ayakkabı dolabım tam istediğim gibi oldu. Üretimden satışa nakliyeden kuruluma kadar emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim İzmir /Bergama

Comments are closed.