Modeste Furniture

3.9
(285)

Modeste Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No:8-10, Menderes – İzmir

Telefon : 0850 850 5253

Modeste Furniture Yol Tarifi

Modeste Furniture

Modeste Furniture İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No:8-10, Menderes – İzmir olan Modeste Furniture, işletmesine 0850 850 5253 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Modeste Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Modeste Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Modeste Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Modeste Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Modeste Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Modeste Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Modeste Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Modeste Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 285

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

285 thoughts on “Modeste Furniture

  1. Öncelikle kadir beye ilgi alaka ve ürün teslimi sonrası takip için çok teşekkür ederim. Kendi yaşadığımız yerde bulamadığımız mobilyaları biz burda çok çok uygun fiyata bulduk.Fiyat performans açısından kesinlikle herkese tavsiye ederim. Sattıkları ürünün arkasında durmaları esnaflık açısından çok güzel bence, koltukta ufacık bı çizik vardı onu bile çok kısa süre içerisinde yenisiyle değiştirdiler.Montajindan üretim satışa kadar ilgilenen herkese tekrardan teşekkür ederim.

  2. 4 aydır defolu yatak odası takımının değişmesini bekliyorum. Ne arayan var ne soran. WhatsApp hattından Bi cevap veriyorlar Bi vermiyorlar. Pişman olduk. Kurumsal firmadan şaşmayın derim bana ders oldu

Comments are closed.