International Pharmacy Hauptbahnhof

3.8
(116)

International Pharmacy Hauptbahnhof adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bayerstraße 27, München – Germany

Telefon : 089 59989040

International Pharmacy Hauptbahnhof Yol Tarifi

International Pharmacy Hauptbahnhof

International Pharmacy Hauptbahnhof Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bayerstraße 27, München – Germany olan International Pharmacy Hauptbahnhof, işletmesine 089 59989040 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca International Pharmacy Hauptbahnhof ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan International Pharmacy Hauptbahnhof yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. International Pharmacy Hauptbahnhof hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak International Pharmacy Hauptbahnhof ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan International Pharmacy Hauptbahnhof ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. International Pharmacy Hauptbahnhof için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. International Pharmacy Hauptbahnhof bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada International Pharmacy Hauptbahnhof sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 116

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

116 thoughts on “International Pharmacy Hauptbahnhof

  1. Acil bir durumda tavsiyeye ihtiyacım olduğu için aradığımda (doğum kontrol hatası), telefondaki bayan beni ciddiye almadı, telefon numaramı yazıp polise ileteceğini söyledi! Şok oldum ve ilaç, özellikle de en kısa zamanda alınması gereken ilaçlar (ertesi gün hapı) konusunda tavsiyeye ihtiyacım olduğunda başvurduğum eczane olup olmadığını sordum. Daha sonra eczanenin bununla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. SAF ÖZGÜRLÜK VE AYRICA BENİ POLİSLE TEHDİT ETME CESARETİNE SAHİP !!! Eksi-ölmeyi affedebilseydim, yapardım!

  2. Son derece yardımsever, ihtiyatlı ve yetkin. Harika servis. Çok teşekkürler

  3. İyi Eczane! Bay Rahmanzada bana gerçekten yardımcı oldu. 10/10!

Comments are closed.