Dr Beckers Central Apotheke

3.5
(69)

Dr Beckers Central Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Karlspl. 11, München – Germany

Telefon : 089 5490000

Dr Beckers Central Apotheke Yol Tarifi

Dr. Beckers Central Apotheke

Dr Beckers Central Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Karlspl. 11, München – Germany olan Dr Beckers Central Apotheke, işletmesine 089 5490000 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Beckers Central Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Beckers Central Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Beckers Central Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Beckers Central Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dr Beckers Central Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Beckers Central Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Beckers Central Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Beckers Central Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 69

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

69 thoughts on “Dr Beckers Central Apotheke

  1. Sipariş verdim ve almayı unuttum. Telefon erişilebilirliği harikaydı ve tamamen karmaşıktı. İki hafta daha ilaç alabilirsin, mükemmel!

  2. 7 Euro birim fiyatı (!) İçin FFP2 maskeleri. Ürünü (açılmamış) iade etmek isterseniz, iade hakkı sizin için geçerli değil gibi yazdırın. Medya, maske başına 5-6 euro gibi aşırı pahalı eczane fiyatları konusunda uyardı, bu cesurdu.

  3. Geçenlerde Covid testine girdim. Online rezervasyon yaparsanız bekleme süresi yoktur. Çok profesyonel. Akıllı telefonda 5 dakika sonra sonuç.

  4. Yeraltı. İnanılmaz derecede kibirli ve saygısız bir eczacı.

  5. Saygısız, düşmanca çalışanlar,
    0 yıldız vermek istedim ama maalesef mümkün değil.
    Müşteriye ne olduğunu açıklayamam. Sepetteki kokulu bir balık, tüm sepetin kötü kokmasına neden olur.

  6. Test için gitti ve ab dijital sertifikayı geçti. Süper cana yakın ve mükemmel hizmet, şiddetle tavsiye edilir.

Comments are closed.