Doğtaş Exclusive Kısıkköy

2.6
(49)

Doğtaş Exclusive Kısıkköy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No:29, Menderes – İzmir

Telefon : 0531 781 13 33

Doğtaş Exclusive Kısıkköy Yol Tarifi

Doğtaş Exclusive Kısıkköy

Doğtaş Exclusive Kısıkköy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No:29, Menderes – İzmir olan Doğtaş Exclusive Kısıkköy, işletmesine 0531 781 13 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doğtaş Exclusive Kısıkköy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doğtaş Exclusive Kısıkköy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doğtaş Exclusive Kısıkköy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doğtaş Exclusive Kısıkköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doğtaş Exclusive Kısıkköy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doğtaş Exclusive Kısıkköy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doğtaş Exclusive Kısıkköy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doğtaş Exclusive Kısıkköy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

49 thoughts on “Doğtaş Exclusive Kısıkköy

  1. 27.04.2021 tarihinde yatak odası, yemek odası ve oturma grubu olmak üzere tam takım ev eşyası satın aldım. Ürün bedellerinin tamamını sözleşme tarihi itibariyle mağazaya ödedim. Satış esnasında da 04.07.2021 tarihinde nikahımın olduğunu üstüne basa basa ve defalarca söyledim. Satış temsilcisi arkadaş maksimum 35 ile 40 iş gününü içerisinde ürünler teslim edilir. Haziran 15 gibi en geç teslim edilir, aksama olmaz, nikah tarihine yetişir dedi. Buna güvenerek tamam dedik. Ancak düğün tarihine 4 gün kalmasına ve bu süreçte mağaza ve genel merkez müşteri hizmetleri ile defaten görüşmeme rağmen olumlu herhangi bir sonuç alamadığım gibi herhangi bir geri bildirim de yapmadılar. Mağaza tarafından sürekli olarak ürünlerin üretimde olduğunu söyleyerek, üretime mail atıyoruz şeklinde bir konuşma, müşteri hizmetleri ile ise de mağazaya ve üst birimlere mail atıyoruz şeklinde bir görüşme geçti. Ancak bu konuşmaların sayısı hatırlayamadığım kadar çok haziran ayının başından bu yana yani 1 aydır aralıksız 2 günde bir aramama ve mağduriyetimi bildirmeye rağmen kimseden bir sonuç alamadım.
    Yani 4 gün sonra nikahımız var ancak geçip oturabileceğim Birevim yok kaldı ki eşyalar gelmediğinde dolayı diğer eksiklikleri de görüp tamamlama şansımız olmadı ve bu saatten sonra da olmayacak, mağduriyetin büyüklüğünü idrak edemiyorlar.

  2. Doğtaş Gerçekten pişmanlık. Ürünlrimizin siparişini vereli 3 ay oldu bize en geç 45 gün içinde teslim edileceği söylendi ama hala ürünlerimiz yok. Düğünümüze 10 gün kaldı ve rv hala bomboş. Kimse ilgilenmiyor genel merkezi bile aradık başından sallıyolar. Tüketici haklarına şikqyet edeceğim diyorum edebilirsiniz diyorlar. Eşyaları aldığımız mağazaya gittim kimse yardımcı olmadı. Bana net tarih verdiler ama o tarihtede gelmedi yalancılar. Koskoca firmasın bizi mağdur etmeye hakkın yok. Uzak durun doğtaştan.

  3. Mağdur olmak istemiyorsanız. Kesinlikle buradan alış veriş yapmayın. Ürünler zamanında teslim edilmiyor. Haziran 21 de koltuk takımı aldım. Sözleşmeye göre Temmuz 5 de teslim edilecekti.Şimdi Eylül ilk haftası diyorlar. Oda kesin değil.

  4. Böyle terbiyesiz bi yer görmedim. Hem şube olarak hem kurumsal olarak profesyonellikten uzak, sözünde durmayan bi firmasınız. Bünyenizde barındırdığınız çalışanlarınız ile birlikte vasat bi yer. Kimseye tavsiye etmem rezillik. Böyle bir hata nasıl yaptım da burayı tercih ettim?! 2 ay oldu sipariş vereli haber yok bir şey yok. Aradığımda ne saçmalıyorsunuz acaba yok firma kurumsallaşmış doğtaşın bünyesine girmiş? Bu ne demek benim siparişimle alakası nedir? Bana bi söz verildi, Ahmet isimli çalışanınız ağzımızdan girdi burnumuzdan çıktı yanındaki mimar arkadaşla az kalsın yatak odamızı da sizden alıcaktık. Alfemodan beğendiğimi söyledim bizim orayla anlaşmamız var bilmem ne derken fiyat olarak daha fazla söylediniz de iyi ki sizden almadım alfemonun kendi firmasından aldım iyi ki öyle yapmışım da en azından yatcak bi yatağım oldu, evimde bomboş kalcaktı. Şikayet belirtiyorum ‘hımmm’ diyorsunuz kamp sandalyesinde oturun diyorsunuz. Size nakit 20bin para ödedim. Kesinlikle helal etmiyorum. Düğünümü ilk gelin evimi rezil ettiniz. Madem yetişmiyordu baştan bana afilli laflar etmiycektiniz yetişir hiç merak etmeyin. Çok zaman var dediniz. Yalancısınız. Sonuna kadar hakkımı arıycam sizi de her yerde rezil etmek için elimden geleni yapıyorum ve böyle devam edeceğim.

Comments are closed.