Lagina Mobilya

4.7
(22)

Lagina Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Tercan Cd., Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 257 57 25

Lagina Mobilya Yol Tarifi

Lagina Mobilya

Lagina Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Tercan Cd., Menderes – İzmir olan Lagina Mobilya, işletmesine (0232) 257 57 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lagina Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lagina Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lagina Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lagina Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lagina Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lagina Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lagina Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lagina Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

22 thoughts on “Lagina Mobilya

  1. Ben alışveriş yaptım.İşletmeciler güler yüzlü.Kaliteli hizmet sunuyorlar.Kısa sürede teslim ve uygun fiyatları ile lagina mobilya bi harika

  2. işini iyi yapan satış danışmanı ve düzenli bir isyeri

  3. Çeşit çok. Satış elemanları çok ilgili ve nazik.

  4. Genç bir sahibi var. Henüz esnaflığı öğrenememiş ve üslubu bozuk. Çeşit az ve evinize kargo istediğinizde maliyetli kargo ücreti istiyorlar. Taksitte de %10 üzerine komisyon istiyorlar. Her şeyiyle eksik bir işletme.

Comments are closed.