Kısıkköy Mobilya Doğrucan

3.7
(52)

Kısıkköy Mobilya Doğrucan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saim Çıkrıkçı Cad. No:31 Kısıkköy Menderes, Kısıkköy – İzmir

Telefon : (0232) 257 72 10

Kısıkköy Mobilya Doğrucan Yol Tarifi

Kısıkköy Mobilya - Doğrucan

Kısıkköy Mobilya Doğrucan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saim Çıkrıkçı Cad. No:31 Kısıkköy Menderes, Kısıkköy – İzmir olan Kısıkköy Mobilya Doğrucan, işletmesine (0232) 257 72 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kısıkköy Mobilya Doğrucan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kısıkköy Mobilya Doğrucan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kısıkköy Mobilya Doğrucan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kısıkköy Mobilya Doğrucan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kısıkköy Mobilya Doğrucan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kısıkköy Mobilya Doğrucan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kısıkköy Mobilya Doğrucan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kısıkköy Mobilya Doğrucan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

52 thoughts on “Kısıkköy Mobilya Doğrucan

  1. Mağza ve çalışanlar ilgili ancak garip davranışları var. Koltuk takımı beğendik ve fotoğrafını çekip onay için göndermek istedim hemen karşı çıktılar resim çekemezsin diyerek. Fiyatı aldık biryerde daha bakalım dedik yok bu fiyat şimdi alırsanız geçerli diyerek tehdit ettiler. Malı aldık 2 hafta içerisinde teslim ettiler. Kontrol ettiğimde yastıkların birinde dikiş hatası tespit ettim firmaya resim çekip mail attım geri dönüş dahi yapmadılar. Onlarla uğraşmaktan ise kendimiz başka yerde yaptırdık. Garanti ve müşteri memnuniyeti adına birşey yok.

  2. 2 yıl tam 5 yıl bakım garantisi dedikleri tamamen yalan, aldığım yemek odası takımının vitrini tamamen üretim hatasından üzerimize devrildi,bir ay oyaladıktan sonra,ne tamir ettiler ne de bir açıklama yaptılar. Satınca işleri biter, mallarının arkasında durmazlar

  3. Seçtiğim ürün geldi ama farklı renkte geldi. Ayrıca iki sehpa almama rağmen tek sehpa geldi. Oturduğum yere getirmediler ben gittim almaya mağazaya 90 km mesafeye. Müşteri hizmetleri sıfır. telefonla arayınca karşınıza muhatap bulamıyorsunuz telefona bakan yok. İnanmayan arasın denesin internette numaraları var.

  4. Makul fiyatlar. Başarılı kampanyalar. Mutlaka uğrayın

  5. Harikalar gercekten bu yogun surecte verdikleri teslimat suresinden uc gun once teslim ettiler. Tum calisanlara tesekkur ederim. Herkese tavsiye ederim dogru tercih oldu benim icin

Comments are closed.