Aktif Spor Merkezi

3.8
(13)

Aktif Spor Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, 62. Sk. No:5, Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Aktif Spor Merkezi Yol Tarifi

Aktif spor merkezi

Aktif Spor Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, 62. Sk. No:5, Gaziemir – İzmir olan Aktif Spor Merkezi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aktif Spor Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aktif Spor Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aktif Spor Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aktif Spor Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aktif Spor Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aktif Spor Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aktif Spor Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aktif Spor Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

13 thoughts on “Aktif Spor Merkezi

  1. Alt katta havalandırma olsaymış super olurmuş.onun dışında hocaları ve sahibi gayet güleryüzlü ve ilgili

  2. çok kötü bir spor salonu asla tavsiye etmem aşırı ilgisizler siz orda yokmuşsunuz gibi kendi kendinize yapıyorsunuz hiçbirşey söylemiyorlar ekipmanları çok kötü ve az asla tavsiye etmem paranıza yazık

Comments are closed.