Şavkar Gymnastics Sports Club

4.7
(6)

Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hürriyet, Yeşil, 1056. Sk. No:9, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 85 61

Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir Yol Tarifi

Şavkar Gymnastics Sports Club GAZIEMIR

Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hürriyet, Yeşil, 1056. Sk. No:9, Gaziemir – İzmir olan Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir, işletmesine (0232) 251 85 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şavkar Gymnastics Sports Club Gaziemir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “Şavkar Gymnastics Sports Club

  1. Aylık 300 TL (15.02.2020) ilk defaya mahsus 120 lira kayit ucreti var bir adet canta jimnastik tayti ve sporcu tişörtü veriyorlar. Hafta ici ve haftasonu gruplari var. İkinci haftamiz. Memnunuz suana kadar olumsuz birşey yok. Sadece kis gunlerinde veli bekleme salonlari belki yetersiz diyebiliriz. Genel olarak yorum yapacak olursak olumlu.

Comments are closed.