Ege Petshop

3.6
(37)

Ege Petshop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Konak, 872. Sk. No:163, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 425 35 37

Ege Petshop Yol Tarifi

Ege Petshop

Ege Petshop İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Konak, 872. Sk. No:163, Konak – İzmir olan Ege Petshop, işletmesine (0232) 425 35 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Petshop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Petshop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Petshop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Petshop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Petshop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Petshop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Petshop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Petshop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

37 thoughts on “Ege Petshop

  1. Bu ne ya, böyle esnaflık olmaz. Bak kardeş, birşey almayacaksan git de nedemek yaaa. Müşteriye karşı böyle tavırlar sergilersen, başarılı olamazsın! Korona olaylarından önce girmiştim bu dükkana, google dan baksaydım önceden, girmezdim.

  2. Uzun zamandır sahibi olmak istediğimiz Maltize Terier yavrumuza kavuştuk.Gösterdiginiz yakın ilgi ve alakaya çok teşekkürler.

  3. Cıvıl cıvıl canlıların bulunduğu bir dükkan, yavru köpekler de dahil…????

  4. Yok.Yok.
    Gayet ilgililer.hayvanları veteriner kontrolünde satıyorlar.

  5. Satılan evcil hayvanlarin saf ırk olup olmadığı belli değil. Fiyatlar makul.

Comments are closed.