Gençlik Spor Salonu

3.9
(33)

Gaziemir Gençlik Spor Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, Gazi Atatürk Blv. No:2, Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Gaziemir Gençlik Spor Salonu Yol Tarifi

Gaziemir Gençlik Spor Salonu

Gaziemir Gençlik Spor Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, Gazi Atatürk Blv. No:2, Gaziemir – İzmir olan Gaziemir Gençlik Spor Salonu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gaziemir Gençlik Spor Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gaziemir Gençlik Spor Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gaziemir Gençlik Spor Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gaziemir Gençlik Spor Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gaziemir Gençlik Spor Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gaziemir Gençlik Spor Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gaziemir Gençlik Spor Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gaziemir Gençlik Spor Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

33 thoughts on “Gençlik Spor Salonu

  1. Birçok spor müsabakarının yapıldığı ve her türlü sporla ilgili kursların verildiği bir spor salonu.Gaziemir Belediyesini tebrik ederiz,spor ve sosyal etkinliklere verdiği destek için.Engelli arkadaşlar rahatlıkla kullanabilirler.Spor salonu gayet temiz ve bakımlı.

  2. gaziemirde salon sporları başta olmak üzere,gaziemirsporinda maçlarını oynadiği bir yer,bir çok spor faaliyetinin yapildiğı bu tesis gaziemire gerçekten çok fayda sağliyor,bu tesisi gaziemirimize kazandıran,gençlik ve spor bakanlığımıza teşekkurü borç biliyoruz…..

  3. gördüğüm kadarıyla sadece çocuklar var . Üniversite ve üniversite mezunları gelebiliyorlar mi ? ayrıca salonda masa tenisi var mıdır ? ücretli mi cevap verirseniz çok sevinirim

Comments are closed.