Polis Lojmanları

3.9
(51)

Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, 73/7. Sk. No:4, Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları Yol Tarifi

Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları

Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, 73/7. Sk. No:4, Gaziemir – İzmir olan Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gaziemir Gazikent Polis Lojmanları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

51 thoughts on “Polis Lojmanları

  1. söylenecek pek bir şey yok Güldeniz Emlak Bankası Konutları

  2. Emniyey mensubu için ama alt yapı yetersiz.doğalyaz bina girişinde ama binaya bağlanmamış.teşkılat bağlamıyor.personel bağlattığı zamandateşkılat ödemesini yapmıyor.bu çağda doğalğaz kapıda ama kullanılamıyor

  3. Devletimiz bölünmez bütünlüğünü koruyan polis ve askerlerimize Şükran’larımızı sunuyorum

Comments are closed.