Crossfit Orso

5
(12)

Crossfit Orso adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dokuz Eylül, mah. zambak no:6/1, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0555 046 55 35

Crossfit Orso Yol Tarifi

Crossfit orso

Crossfit Orso İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dokuz Eylül, mah. zambak no:6/1, Gaziemir – İzmir olan Crossfit Orso, işletmesine 0555 046 55 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Crossfit Orso ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Crossfit Orso yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Crossfit Orso hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Crossfit Orso ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Crossfit Orso ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Crossfit Orso için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Crossfit Orso bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Crossfit Orso sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

12 thoughts on “Crossfit Orso

  1. Yazın plajlarda vücudunuzla boy mu göstermek istiyorsunuz. Geç kalmadan başlayın.

  2. Profesyonel insanlar başarılı işler yaratır. Herkes spor salonlarında ilgili bir hoca ister aradığımı burada buldum

  3. Salon çok güzel, hocalar çok profesyonel ve çok ilgili, kaydolmayı düşünen varsa 100% öneririm

  4. Gaziemirin en güzel Crossfit salonu. Keşke daha önce yazilsaydim. Ersan hoca harika bir insan herkesle özel olarak ilgileniyor salon gayet büyük ve bahçesi de, yazları sporumuzu orda yapıyoruz sporu seven insanları için on numara beş yıldız herkese tavsiye ederim.

Comments are closed.