Ahmet Taner Kışlalı Gym

4.1
(80)

Ahmet Taner Kışlalı Gym adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, Gazi Atatürk Blv. No:16, Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Ahmet Taner Kışlalı Gym Yol Tarifi

Ahmet Taner Kışlalı Gym

Ahmet Taner Kışlalı Gym İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, Gazi Atatürk Blv. No:16, Gaziemir – İzmir olan Ahmet Taner Kışlalı Gym, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ahmet Taner Kışlalı Gym ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ahmet Taner Kışlalı Gym yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ahmet Taner Kışlalı Gym hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ahmet Taner Kışlalı Gym ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ahmet Taner Kışlalı Gym ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ahmet Taner Kışlalı Gym için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ahmet Taner Kışlalı Gym bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ahmet Taner Kışlalı Gym sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

80 thoughts on “Ahmet Taner Kışlalı Gym

  1. Gaziemirliler başta olmak üzere spor ve halk oyunları için halka hizmet veren bir salon… Ancak tuvaletler başta olmak üzere temizlik sorunu çok büyük … Sorumlu olarak görevlendirilmis kişiler sanırım internette sörf yapmak ve oturmak için görevlendirilmiş gibiler ..

  2. gaziemir belediyesi çok aktif kullanıyor burada birçok spor takımı antreman yapıyor. halk oyunları grupları çalışıyor. harika bir yer. otopark imkanı süper.

  3. Yeni seçilen belediye başkanı yapılan bu esere hürmet gösterip baksa çok daha iyi olacakta beceriksiz olduğu için zannetmem

  4. Mahallemizin spor salonu, malesef koronadan dolayı bazı kısıtlamalar mevcut. Çocuklar için basketbol ????, voleybol ????, Tekvando gibi kursların adresi.

  5. Çok saygı duyarım Ahmet Taner Kışlalıya(Rahmetli)ama orada değil,yaninda Köylüm restaurattaydım.Ha orası mı?İyiydi iyi.

Comments are closed.