İzmir Ticaret Odası İlkokulu

4.5
(4)

İzmir Ticaret Odası İlkokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zafer, 800. Sk. No:14, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 284 06 84

İzmir Ticaret Odası İlkokulu Yol Tarifi

İzmir Ticaret Odası İlkokulu

İzmir Ticaret Odası İlkokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zafer, 800. Sk. No:14, Gaziemir – İzmir olan İzmir Ticaret Odası İlkokulu, işletmesine (0232) 284 06 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Ticaret Odası İlkokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Ticaret Odası İlkokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Ticaret Odası İlkokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Ticaret Odası İlkokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Ticaret Odası İlkokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Ticaret Odası İlkokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Ticaret Odası İlkokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Ticaret Odası İlkokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “İzmir Ticaret Odası İlkokulu

  1. İlk okulu burada bitirdim okul iyi hemde çok iyi hem güzellik olarak hemde öğretmenler olarak okul muhteşem oradaki emeği geçen Öğretmenlerim Ve müdürüme çok teşekkür ediyorum

Comments are closed.