Aslan Kral Anaokulu

3.9
(8)

Gaziemir Aslan Kral Anaokulu, çocukların eğitsel yolculuklarında daima yanınızda.

Adres : Zafer Mahallesi 800 Sokak. No: 12 / 7
Gaziemir / İZMİR

Telefon : 0232 251 51 53

Hakkında

Aslan Kral Anaokulu 15 yıldır güler yüzlü ve sevgi dolu bir ortamda, Milli Eğitim müfredatının yanı sıra temel amacı ÖZGÜVENLİ, ÖZGÜN ve MUTLU çocuklar yetiştirmek olan Regio Emillia ve Kaleıdoscoop eğitim metotlarını kullanarak eğitim vermektedir.

Öğrenmenin doğal bir süreç olduğuna inanıyor, ve çocuklar için uygun olarak geliştirilmiş bir eğitim ortamının her çocuğun hakkı olduğunu düşünüyoruz.

Aslan Kral Anaokulu, çocukların eğitsel yolculuklarında ihtiyaç duydukları bilgi ve güveni kazanmalarına yardımcı olduğu kadar hayatın içindeki yolculuklarında da onları destekler.

aslan-kral-anaokulu

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aslan Kral Anaokulu

4.6
(80)

Aslan Kral Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tırazlı, Zafer,Zafer Mahallesi, 35410, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 51 53

Aslan Kral Anaokulu Yol Tarifi

Aslan Kral Anaokulu

Aslan Kral Anaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tırazlı, Zafer,Zafer Mahallesi, 35410, Gaziemir – İzmir olan Aslan Kral Anaokulu, işletmesine (0232) 251 51 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aslan Kral Anaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aslan Kral Anaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aslan Kral Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aslan Kral Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aslan Kral Anaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aslan Kral Anaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aslan Kral Anaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aslan Kral Anaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

79 thoughts on “Aslan Kral Anaokulu

  1. Sevgi, huzur, mutluluk, güven, eğitim,… En güzel sıfatların bir araya toplandığı sıcacık bir okul 😀 İyiki varsınız, iyi ki yollarımız kesişti… Teker teker isim veremiyorum. Çünkü kurum olarak bir harikasınız..istediğiniz herkese telefonumu verebilirsiniz sonsuza kadar referansınız olabilirim…Siz kendinizi anlatın.,biz sizi övelim. Çünkü sonuna kadar hak ediyorsunuz. Sevgiyle mutlulukla kalın

  2. Yeğenlerimin çocuklarını yazdırdığımız Aslan Kral Anaokulunda temel olarak hijyen ve temizlik en başta gelen temel prensiplerinden . Tüm çocuklara gösterilen ilgi , alaka ve tüm sosyal faaliyetlere uygunluk en üst seviyede . Yönetim ve eğitim kadrosu ise tartışmasız en üst seviye . Başarılarınızın devamını temenni ediyorum .

  3. Çocuklara olan ilginizden, Mekanın Tertemiz Olmasından. İlgi ve Alakadan Duyduğumuz Herşeyden Çok Teşekkür Ederiz. Memnuniyetimizi Dile Getirmekten Gurur Duyuyoruz.

  4. Canımız çocuklarımız için öncelikle güven ve temizlik konusunda çok başarılı bir ekip! Ayrıca öğretmenlerin ilgisi, bilgisi ve sevgisi de gayet memnun edici.

  5. TECRÜBE VE EĞİTİM ADINA GERÇEKTEN HARİKA BİR YER KOVİD ÖNLEMLERİ ÜST SAFHADA ALINMIŞ BAŞARTILI BİR KURUM

Comments are closed.