Sofacompany Berlin

4.4
(83)

Sofacompany Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 63, Berlin – Germany

Telefon : 030 403630530

Sofacompany Berlin Yol Tarifi

SOFACOMPANY Berlin

Sofacompany Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 63, Berlin – Germany olan Sofacompany Berlin, işletmesine 030 403630530 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sofacompany Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sofacompany Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sofacompany Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sofacompany Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sofacompany Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sofacompany Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sofacompany Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sofacompany Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 83

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

83 thoughts on “Sofacompany Berlin

  1. Olumlu bir deneyim yaşadı. Çevrimiçi görüldüğü gibi sınırlı koleksiyonlar. Bana uygun olanı almak istediğime çoktan karar verdim.
    Rahat kanepeler, zamanında teslimat, güzel renkler. Satıcı kız arkadaş canlısıydı ve kanepe satın almakta ısrarcı değildi. Satın almadan önce deneyimlememizi ve eğlenmemizi önerdi. Şimdiye kadar bulunduğum diğer yerler, kanepe satın almakta ya katılmamış ya da saldırgandı.

  2. Ekim ayının başında showroomdaydım ve hayalimdeki kanepeyi orada buldum. Nils bana çok iyi tavsiyeler verdi ve iki haftadan kısa bir süre sonra yeni kanepemde mutlu bir şekilde oturuyorum!
    Teslimat ve servis, kalite kadar harika.
    Çok teşekkürler!

Comments are closed.